Columbus – New Jersey 2:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:6 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.)
Toronto – Detroit 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Colorado – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:2 (po pr.) | Anaheim – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.)
Buffalo Sabres
3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
Philadelphia Flyers
Středa 08.03.2017, 01:30 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

50:51
    Travis Konecny dostal dvě minuty za sekání a Sabres budou mít po krátké reklamní přestávce k dispozici přesilovou hru a velkou možnost, jak se vrátit do utkání.

30:43
    Týmový trest pro Philadelphii, která špatně střídala. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká na straně hostů útočník Nick Cousins.

27:11
    Pierre-Édouard Bellemare podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za nedovolené bránění.

18:33
    Další vyloučení proti Sabres! Jack Eichel fauloval na levé straně obranného pásma a dostal dvě minuty za podražení.

16:02
    Cody Franson dostal dvě mnuty za nedovolené bránění a Flyers mohou rychle odpovědět během přesilové hry.

15:10
    Brayden Schenn dostal menší trest za hákování a také Sabres si zahrají první přesilovou hru v zápase.

11:52
    Josh Gorges dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Philadelphia si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.

02:41
    Pierre-Édouard Bellemare se pustil do bitky s Nicolasem Deslauriersem, který mu naložil několik tvrdých úderů, hostující útočník je ovšem ustál a rozdělili je rozhodčí. Na body však vyhrál jednoznačně Nicolas Deslauriers.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. E. Kane (Ristolainen, Eichel), 28. Eichel (R. O'Reilly), 55. Eichel (Franson, E. Kane) – 5. Read (Gudas, Cousins), 25. Gudas (Couturier), 34. Weal (Voráček, Couturier), 39. Giroux (Del Zotto, Weal), 43. Del Zotto (Konecny, Bellemare), 46. Konecny (Gudas)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Falk, Bogosian, Gorges (A), Franson – E. Kane, R. O'Reilly (A), B. Gionta (C) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – Deslauriers, Girgensons, Ennis – Moulson, Rodrigues, Ju. Bailey. Hlavní trenér: Dan Bylsma.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Manning, Gostisbehere, Del Zotto, Gudas – Weal, Giroux (C), Simmonds (A) – B. Schenn, Filppula, Voráček – Cousins, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare (A), Konecny. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Kendrick Nicholson. Čároví: Shandor Alphonso, Scott Driscoll

Diváci: 18233