Boston – Detroit 6:1 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Dallas – Ottawa 2:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:5 (0:3, 1:1, 0:1) Stav série: 2:1
Piráti Chomutov
Čtvrtek 09.03.2017, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

59:03
    Jiří Kučný (MBL) dostal ještě menší trest za držení protihráče.

56:48
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Menší trest za vysokou hůl obdržel David Kämpf (CHM).

56:02
    Nakonec se vylučuje. David Štich (MBL) byl až moc horlivý a dostal za to dvě minuty za hrubost.

48:42
    Mladá Boleslav bude hrát pět na tři téměř minutu a půl. Za podražení dostal menší trest Brett Flemming (CHM).

48:10
    Tomáš Hyka jel na branku sám a byl sekán, proto puk do odkryté branky nedopravil. Diváci se mezitím zasmáli i pádu čárového rozhodčího Suchánka a zároveň viděli, jak odjel na trestnou lavici Jakub Sklenář (CHM) – dvě minuty za sekání.

45:49
    Hlavní rozhodčí Petr Lacina si všiml hákování Davida Šticha (MBL), který musí na dvě minuty na trestnou lavici. Boleslavští diváci se sice zlobí, ale v tomto případě nemají moc důvod, protože Štich opravdu hákoval.

38:21
    Domácí budou hrát 53 sekund tři proti pěti. Na dvě minuty za vysokou hůl byl vykázán Tomáš Hyka (MBL). Zvýší Piráti své vedení?

37:14
    Sporné vyloučení, ale sudí má vždycky pravdu a nic na tom nezmění ani protesty Jana Hanzlíka, kapitána Bruslařského klubu, či pískot z tribun. Martin Látal (MBL) dostal za údajné podražení ve středním pásmu dvouminutový trest.

29:36
    Na dvě minuty za hru vysokou holí byl vyloučen David Bernad (MBL).

26:34
    Jaroslav Mrázek (CHM) nedovoleně bránil. Hlavním sudím sice několik sekund trvalo, než zvedli ruku, ale nakonec Alexandr Pavlovič přeci jen vyloučil.

26:29
    Mladá Boleslav jde do čtyř. Jakub Orsava (MBL) – dvě minuty za podražení. Vstřelí Chomutov další branku?

08:36
    Hosté jeli dva na jednoho, jenže po přihrávce Ivana Humla zabránil jednomu z Pirátů skórovat Jiří Kurka (MBL). Musí tedy za podražení na dvě minuty na trestnou lavici.

01:20
    Hlavní rozhodčí Petr Lacina má poprvé práci, vyloučil na dvě minuty za podražení Juraje Valacha (CHM).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 37. Orsava (Musil, Kučný) – 10. Vondrka (Huml), 15. Skokan (Huml), 16. Vondrka, 40. Poletín (Huml, Mrázek), 47. Huml (Rutta, Vondrka)

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Stříteský, Štich, Kurka, Hanzlík (C), Hrdinka, Kučný, Bernad – Hyka, Musil, Lenc – Orsava, Klepiš, Žejdl – Látal, Urban, Pacovský – Pabiška (A), Vampola (A), Pospíšil.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Rutta, L. Chalupa, Flemming, Dlapa, Valach, Mrázek, Skinner – Skokan, Huml (A), Tomica (A) – Vondrka (C), V. Růžička, Sklenář – Kaše, Kämpf, Koblasa – Raška, Šťovíček, Poletín.

Rozhodčí: Lacina, Pavlovič – Brejcha, Suchánek

Diváci: 4 037