Kodaň – Ajax 2:1 (kon.) | Rostov – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | APOEL – Anderlecht 0:1 (kon.)
Gent – Genk 2:5 (kon.) | Olympiakos – Besiktas 1:1 (kon.) | Lyon – AS Řím 4:2 (kon.)
Schalke – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Celta Vigo – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
KAA Gent
2:5 (1:4)
KRC Genk
Čtvrtek 09.03.2017, 21:05 • Ghelamco Arena • Evropská liga • Osmifinále

90
    Naposledy dnes střídají také hosté. Hřiště opouští Siebe Schrijvers, na posledních pár minutek se na plac dostane Leandro Trossard.

81
    Podruhé dnes střídají hosté. Na místo Malinovského se postaví Brian Heynen.

76
    Čtvrtým Nigerijcem, který si v tomto zápase připíše na konto nějaké minuty je Moses Simon. Střídá Saiefa. Dohrál také penaltový nešťastník Perbert, nahradí jej Thomas Foket.

46
    Oba týmy střídají jednoho svého hráče. Jeana-Paula Boëtiuse nahradí v týmu hostů Thomas Buffel. Místo Louise Verstraeteho si zahraje Rabiu Ibrahim.

Petr Sumbal

Branky: 27. Kalu, 61. K. Coulibaly (Saief) – 21. Malinovskyj, 33. Colley (Malinovskyj), 41. Samatta (Boëtius), 45+1. Uronen (Pozuelo), 72. Samatta (Buffel)

Karty:   21. Esiti (GNT), 60. K. Coulibaly (GNT), 89. R. Ibrahim (GNT)   84. Esiti (GNT)

Neproměněná penalta: 68. Perbet (GNT), brankář Ryan zneškodnil

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 15:9.
    KAA Gent: L. Kalinić – S. Mitrović, Gigot, Gershon – Verstraete (46. R. Ibrahim), Esiti, Matton, Saief (76. Simon) – Perbet (76. Foket), K. Coulibaly, Kalu.
    Náhradníci: Rinne – Asare, Dejaegere, De Smet, Foket, Simon, R. Ibrahim.

KRC Genk: Ryan – Uronen, Colley, Brabec, Castagne – Malinovskyj (81. Heynen), Berge, Pozuelo – Boëtius (46. Buffel), Samatta, Schrijvers (90. Trossard).
    Náhradníci: Jackers – Buffel, Dewaest, Heynen, Janssens, Trossard, Walsh.