Olomouc – Vlašim 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Prostějov 7:2 (kon.)
FK Varnsdorf
7:2 (3:1)
1. SK Prostějov
Neděle 12.03.2017, 14:30 • Městský stadion v Kotlině (Varnsdorf) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

90+1
    Konec zápasu. (16:16:11)

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

89
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    DANIEL KOZMA se prosadil jako střídající hráč a domácí již vedou 7:2!

86
    Autorem branky je OSKAR FOTR, který zvyšuje skóre zápasu na 6:2 pro domácí celek.

81
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Jan Neuberg.

71
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Karel Knejzlík, přichází Oskar Fotr.

68
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Zdeněk Fládr, přichází Josef Čtvrtníček.

65
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Výsledek dnešního zápasu koriguje nyní hostující KAREL KROUPA. Domácí mají ale stále více než luxusní tříbrankový náskok.

60
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Švantner, přichází Daniel Kozma.

59
    Rozklad hostujícího týmu pokračuje. Pátý gól domácího celku zaznamenal mladík PATRIK ŠVANTNER.

57
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Hirsch, přichází Jan Hladík.

53
    Domácí zvyšují již na rozdíl tří branek, když se svým druhým gólem v zápase prosadil BOJAN DORDIČ.

50
    Dnešní utkání sleduje 782 diváků.

46
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Robin Elšík, přichází Michal Sečkář.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:31.

První poločas zápasu mezi Varnsdorfem a Prostějovem. Hosté sice dokázali po dvou inkasovaných brankách snížit na 2:1, avšak těsně před odchodem do kabin přidal třetí domácí gól Bojan Dordič a Severočeši jsou tak hodně blízko druhé jarní výhře.

45

44
    V samém závěru poločasu přidávají domácí třetí gól. Šťastným střelcem je BOJAN DORDIČ a stav zápasu je rázem 3:1!

42
    Rychle se nám blíží konec poločasu, nyní se hraje spíše ve středu pole.

38
    Domácí ale inkasovaná branka příliš nepoznamenala. Varnsdorf pokračuje v útočném pojetí hry.

32
    Hostům se ale nyní podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když se do černého trefil MICHAL SKWARCZEK.

30
    Domácí stihli v zápase kopat již pět rohových kopů, skóre zápasu je ale nadále 2:0.

24
    Také druhý rohový kop v zápase zahrávali domácí. Stále mají územní převahu.

19
    Až nyní se hosté dostai k zajímavé akci, po jejich zakončení ale míč mezi tři tyče nezamířil.

15
    Domácí fotbalisté ve velké pohodě drží balon na svých kopačkách a soupeře k ničemu nepouštějí.

10
    Šance hostů na bodový zisk se zmenšují hned v úvodní desetiminutovce! Na jejím konci totiž vedení Varnsdorfu navyšuje KRISTIAN ZBROŽEK.

8
    První rohový kop v dnešním zápase zahrávali domácí fotbalisté. Varnsdorf má v úvodu zápasu převahu.

6
    Domácí začali raketově a hned v úvodu šesté minuty otevírají skóre zápasu, když se prosadil FAHRUDIN DURDEVIĆ.

1

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris, Lischka – Cennerazzo, Daníček, Bláha, Knejzlík – Dordič, Švantner, Durdević.
    Náhradníci: Samoel – Beránek, Novotný, Kozma, Fotr, Neuberg, Bílek.

1. SK Prostějov: Halouska – Hýbl, Kroupa, Skwarczek, Elšík – Malý, Machynek, Hirsch, Fládr – Schuster, Alaverdašvili.
    Náhradníci: Neoral – Hladík, Sečkář, Čtvrtníček, Zapletal, Rus, Píchal.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Šimáček.

Také Prostějov ale minulý víkend hodně překvapil. Tým vedený Miroslavem Takáčem získal za celý podzim šest bodů a je tak v podstatě odsouzený k sestupu. Přesto ale v zápase se Sokolovem naplno bodoval, když vyhrál díky brance Michala Sečkáře z 87. minuty 1:0.

Domácí Varnsdorf zvládl první jarní zápas na jedničku. Na hřišti silných Českých Budějovic podal výborný výkon, domácím nic nedovolil a zcela po zásluze vyhrál 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil v 75. minutě Karel Knejzlík. Vítězství Varnsdorfu bylo o to cennější, že Budějovice všechny své podzimní domácí zápasy vyhrály a Varnsdord byl tak první tým, který na jihu Čech v letošní sezoně uspěl.

První jarní domácí zápas ve Fortuna národní lize čeká také dnes Varnsdorf, který v rámci 18. kola nastoupí proti Prostějovu. Čeká nás zajímavý souboj, protože oba celky své úvodní jarní zápasy vyhrály a dnes tak budou chtít prodloužit bodovou šňůru.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.
    Branky: 6. Durdević, 10. Zbrožek, 44. Dordič, 53. Dordič, 59. Švantner, 86. Fotr, 89. Kozma – 32. Skwarczek, 65. Kroupa

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris, Lischka – Cennerazzo, Daníček (81. Neuberg), Bláha, Knejzlík (71. Fotr) – Dordič, Švantner (60. Kozma), Durdević.

1. SK Prostějov: Halouska – Machynek, Malý, Schuster, Hýbl – Hirsch (57. Hladík), Skwarczek, Fládr (68. Čtvrtníček), Alaverdašvili – Elšík (46. Sečkář), Kroupa.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Šimáček