Olomouc – Vlašim 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Prostějov 7:2 (kon.)
FK Varnsdorf
7:2 (3:1)
1. SK Prostějov
Neděle 12.03.2017, 14:30 • Městský stadion v Kotlině (Varnsdorf) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

89
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    DANIEL KOZMA se prosadil jako střídající hráč a domácí již vedou 7:2!

86
    Autorem branky je OSKAR FOTR, který zvyšuje skóre zápasu na 6:2 pro domácí celek.

65
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Výsledek dnešního zápasu koriguje nyní hostující KAREL KROUPA. Domácí mají ale stále více než luxusní tříbrankový náskok.

59
    Rozklad hostujícího týmu pokračuje. Pátý gól domácího celku zaznamenal mladík PATRIK ŠVANTNER.

53
    Domácí zvyšují již na rozdíl tří branek, když se svým druhým gólem v zápase prosadil BOJAN DORDIČ.

44
    V samém závěru poločasu přidávají domácí třetí gól. Šťastným střelcem je BOJAN DORDIČ a stav zápasu je rázem 3:1!

32
    Hostům se ale nyní podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když se do černého trefil MICHAL SKWARCZEK.

10
    Šance hostů na bodový zisk se zmenšují hned v úvodní desetiminutovce! Na jejím konci totiž vedení Varnsdorfu navyšuje KRISTIAN ZBROŽEK.

6
    Domácí začali raketově a hned v úvodu šesté minuty otevírají skóre zápasu, když se prosadil FAHRUDIN DURDEVIĆ.
    Branky: 6. Durdević, 10. Zbrožek, 44. Dordič, 53. Dordič, 59. Švantner, 86. Fotr, 89. Kozma – 32. Skwarczek, 65. Kroupa

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris, Lischka – Cennerazzo, Daníček (81. Neuberg), Bláha, Knejzlík (71. Fotr) – Dordič, Švantner (60. Kozma), Durdević.
    Náhradníci: Samoel – Beránek, Novotný, Kozma, Fotr, Neuberg, Bílek.

1. SK Prostějov: Halouska – Machynek, Malý, Schuster, Hýbl – Hirsch (57. Hladík), Skwarczek, Fládr (68. Čtvrtníček), Alaverdašvili – Elšík (46. Sečkář), Kroupa.
    Náhradníci: Neoral – Hladík, Sečkář, Čtvrtníček, Zapletal, Rus, Píchal.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Šimáček