Slovensko – Kypr 2:1 (kon.)
Slovensko
2:1 (2:0)
Kypr
sk Středa 15.03.2017, 14:15 • Kouklia Community Stadium • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (16:10:58)

Po prvom polčase, v ktorom skórovali Aurel Dávidík a Denis Potoma, mala slovenská "sedemnástka" dvojgólový náskok. V 71. minúte však Dimitris Toumazou po rohovom kope znížil na 2:1. Situáciu mohol o sedem minút neskôr upokojiť Dominik Martišiak, lenže Rafail Pittadjis vyrazil jeho pokutový kop. Slovensko tak muselo až do konca bojovať o víťazstvo. Čo je ale najdôležitejšie, naši mladí reprezentanti ustáli záverečné minúty a do tabuľky si pripisujú tri body!

80+6

80+6
    Karayiannis sa pri realizácii priameho kopu rozhodol pre točenú strelu, ktorou míňa bližšiu žrď.

80+5
    Už hráme piatu nadstavenú minútu a Cyprus získava priamy kop.

80+4
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Čerňanský.

80+3
    Cyprus cíti šancu na bodový zisk a tlačí sa dopredu.

80+2
    Po centri do šestnástky sa dostal k zakončeniu Toumazou a brankár Trnovský podržal svoje mužstvo.

80+2
    Cyperčania sú nasťahovaní na útočnej polovici a Slováci sa musia brániť.

80
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Potoma, prichádza Krkoška.

80
    Po faule zahrával Dávidík priamy kop. Zvolil priamu strelu, ktorou míňa bránu.

80
    Žltú kartu dostáva Gerolemou (Cyprus).

79
    Žltú kartu dostáva Machara (Slovensko).

78
    K strele z bieleho bodu sa podujal Martišiak a brankár Pittadjis vyráža jeho strelu, ktorá smerovala k žrdi v strednej výške.

77
    Po faule v šestnástke nasleduje pokutový kop Slovenska!

76
    Kelemen sa snažil v súperovej šestnástke zužitkovať dlhý center, ale brániaci hráč si dal na neho pozor.

75
    Po nedovolenom zákroku v strede ihriska potrebovali ošetrenie obaja aktéri tohto súboja. Loptu budú mať naši reprezentanti.

74
    Potoma sa postaral o protiútok, po ktorom Slováci chvíľu kombinovali na hranici súperovej šestnástky. Tam si však Cyperčania dávajú pozor.