Lina Länsbergová (SWE) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Lina Länsbergová - na body (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km, Oslo | Vítěz: M. Laukkanenová (FIN) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oslo | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Jarná klasika: Miláno - San Remo | Víťaz: Michal Kwiatkowski (SKY) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Aspen | Vítěz: F. Neureuther (GER) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Aspen | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Aspen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Aspen | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Kvalifikace HS225, Vikersund | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) | | | Závod družstev, HS225, Vikersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Dánsko - Česko | 5:6 (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Québec City | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Québec City | Vítěz: J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - obří slalom mužů, 1. kolo, Aspen
Vítěz: F. Neureuther (GER)
Komentáře nejsou k dispozici.
Pořadí po 1. kole:
1. Felix Neureuther (GER) 53,11
2. Marcel Hirscher (AUT) +0,01
3. Alexis Pinturault (FRA) +0,23
4. Mathieu Faivre (FRA) +0,36
5. Stefan Luitz (GER) +0,53
6. Matts Olsson (SWE) +0,63
7. André Myhrer (SWE) +0,80
8. Philipp Schörghofer (AUT) +0,89
9. Leif Kristian Haugen (NOR) +1,14
10. Justin Murisier (SUI) +1,15
11. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,20
12. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,21
13. Luca De Aliprandini (ITA) +1,26
14. Manuel Feller (AUT) +1,32
15. Manfred Mölgg (ITA) +1,34
16. Roland Leitinger (AUT) +1,37
17. Cyprien Sarrazin (FRA) +1,44
18. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,45
19. Dominik Paris (ITA) +1,54
20. Steve Missillier (FRA) +1,58
21. Kjetil Jansrud (NOR) +1,72
22. Loïc Meillard (SUI) +1,84
23. Florian Eisath (ITA) +1,90
24. Tommy Ford (USA) +2,24
25. Žan Kranjec (SLO) +2,27
26. Carlo Janka (SUI) +2,39
Startovní listina
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Mathieu Faivre (FRA)
3. Stefan Luitz (GER)
4. Leif Kristian Haugen (NOR)
5. Marcel Hirscher (AUT)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Felix Neureuther (GER)
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
9. Žan Kranjec (SLO)
10. Luca De Aliprandini (ITA)
11. André Myhrer (SWE)
12. Philipp Schörghofer (AUT)
13. Matts Olsson (SWE)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Florian Eisath (ITA)
16. Manfred Mölgg (ITA)
17. Kjetil Jansrud (NOR)
18. Justin Murisier (SUI)
19. Cyprien Sarrazin (FRA)
20. Carlo Janka (SUI)
21. Steve Missillier (FRA)
22. Gino Caviezel (SUI)
23. Roland Leitinger (AUT)
24. Tommy Ford (USA)
25. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
26. Loïc Meillard (SUI)
27. Dominik Paris (ITA)
1. Felix Neureuther (GER) 53,11
2. Marcel Hirscher (AUT) +0,01
3. Alexis Pinturault (FRA) +0,23
4. Mathieu Faivre (FRA) +0,36
5. Stefan Luitz (GER) +0,53
6. Matts Olsson (SWE) +0,63
7. André Myhrer (SWE) +0,80
8. Philipp Schörghofer (AUT) +0,89
9. Leif Kristian Haugen (NOR) +1,14
10. Justin Murisier (SUI) +1,15
11. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,20
12. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,21
13. Luca De Aliprandini (ITA) +1,26
14. Manuel Feller (AUT) +1,32
15. Manfred Mölgg (ITA) +1,34
16. Roland Leitinger (AUT) +1,37
17. Cyprien Sarrazin (FRA) +1,44
18. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,45
19. Dominik Paris (ITA) +1,54
20. Steve Missillier (FRA) +1,58
21. Kjetil Jansrud (NOR) +1,72
22. Loïc Meillard (SUI) +1,84
23. Florian Eisath (ITA) +1,90
24. Tommy Ford (USA) +2,24
25. Žan Kranjec (SLO) +2,27
26. Carlo Janka (SUI) +2,39
Startovní listina
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Mathieu Faivre (FRA)
3. Stefan Luitz (GER)
4. Leif Kristian Haugen (NOR)
5. Marcel Hirscher (AUT)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Felix Neureuther (GER)
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
9. Žan Kranjec (SLO)
10. Luca De Aliprandini (ITA)
11. André Myhrer (SWE)
12. Philipp Schörghofer (AUT)
13. Matts Olsson (SWE)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Florian Eisath (ITA)
16. Manfred Mölgg (ITA)
17. Kjetil Jansrud (NOR)
18. Justin Murisier (SUI)
19. Cyprien Sarrazin (FRA)
20. Carlo Janka (SUI)
21. Steve Missillier (FRA)
22. Gino Caviezel (SUI)
23. Roland Leitinger (AUT)
24. Tommy Ford (USA)
25. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
26. Loïc Meillard (SUI)
27. Dominik Paris (ITA)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka