Wolves Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Ústí n/L ''B'' – Most "B" 3:6 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem ''B''
3:6 (1:1, 0:3, 2:2)
HBC Most "B"
Neděle 19.03.2017, 17:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Tímto se s vámi dnes loučím a u dalšího online zápas. Nashledanou. (18:33:15)

Dnešní utkání je u konce a to ve prospěch Mostu, bylo vidět, že Elba vypustila hlavně druhou třetinu, kde byl Most značně lepší. První třetina byla velmi vyrovnaná, na střeli 12:12 a skončila 1:1. Druhá třetina byla ve prospěch Mostu, 12:7 na střeli pro Most, 4:1 pro Most. Třetí třetina, hlavně začátek byl vyrovnaný, ale posledních 10 minut tlačilo hlavně Ústí, střely 8:10 na střeli ve prospěch Ústí.

44:30
    Elba Ústí n/L ''B'' právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ČELLEŇUK. Asistence: Červinka.

44:19
    Kovodemont Most "B" právě vstřelil branku!
    Těsně před koncem zápasu se prosazuje JAN DRENČKO. Asistence: Janeček, Krajíček.

41:52
    Čelleňuk teďkon nechal vyniknout Tyla v brance, ten se v poslední třetině nenudí, lítá na něj jedna střela za druhou.

41:10
    Posledních 5 minut do konce, poslední 4 minuty se hrají v útočném pásmu Ústí, které tlačí a pokouší se zdramatizovat zápas. Zatím je tento tlak vyšel na jeden gól.

39:20
    Míček který letěl na zakázané uvolnění doběhl Wágner a našel přihrávkou Bandryho, on se pokoušel o střelu na vyrážečku, ale netrefil ani branku.

36:42
    Janeček se dostal do úniku po velké chybě Ropa, který chtěl nastřelit, ale pouze trefil prvního hráče a to byl Janeček. Zakončení ale nemělo razanci a skončilo mimo branku.

35:32
    Haluza prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Asistence: Čelleňuk, Červinka.

34:11
    Dominik Čelleňuk v brejku, obehrál brankáře, ale na 2x nedokázal zakončit, míček skončil zpátky na modré čáře.

33:41
    Po chybě Radka Ropa, se k míčku dostal Vasil a ten poté přihral Krajíčkovi a ten poslal do úniku PAVLOVI JANEČKOVI, který si poradil s Kostovičem. Asistence: Krajiček, VASIL.

32:50
    Borůvka měl úplně prázdnou bránu, Kostovič byl úplně mimo bránku, ale Borůvka netrefil bránu

31:57
    Po tlaku v mosteckém obraném pásmu se Most konečně dostal z pásma, byl to Vasil, který vyhodil míček do středního pásma a míček si vzal Pomahač.

30:01

30:00

27:52
    Wágner vysokým lobem na Vacka, který doběhl míček na hranici zakázaného uvolnění, vzal si míček a obtočil se kolem branky, ale jeho přihrávka nebyla přesná a skončila na hokejce bránícího hráče Mostu.

25:07
    Pomahač si v rohu pohrál s míčkem, poslal za branku přihrávku na Drenčka a ten ještě přiťuknul před bránu PAVLOVI KRAJÍČKOVI, který se nemýlil. Asistence: Drenčko, Pomahač

23:55
    Janeček v úniku, dostal pěknou přihrávku od Drenčka, ale Kostoviče znovu nepřekonal.

Dominik Landt

Branky a nahrávky: 6. Červinka (Čelleňuk, Haluza), 36. Haluza (Čelleňuk, Červinka), 45. Čelleňuk (Červinka) – 8. Borůvka (Pomahač), 18. Drenčko (Krajíček, Janeček), 21. Pánek (Janeček), 26. Krajíček (Drenčko, Pomahač), 34. Janeček (Krajíček, Vasil), 45. Drenčko (Janeček, Janeček)

Elba DDM Ústí nad Labem ''B'': Kostovič – Vojta, Haluza, Kerl, Wágner, Rop, Netušil, Tauš, Bandry, Vacek, Čelleňuk, Červinka, Deneš
    HBC Most "B": Tyl – Pomahač, Vasil, Ševčík, Pánek, Janeček, Borůvka, Drenčko, Krajíček

Rozhodčí: Tadeáš Bartoš, Jan Fedék