Most – Rakovník 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Sudoměřice 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:4 (0:1 po s.s.)
Kert Park Praha – Plzeň 7:1 (kon.) | Kovo Praha – Pardubice 1:4 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
SK Sudoměřice
Neděle 19.03.2017, 11:00CROSSDOCK Extraliga

Konec zápasu. (12:48:39)

44:20
    Zakázané uvolnění Sudoměřic vrací hru před Ternu.

43:19
    Běží nám poslední dvě minuty, Hradec Králové si tímto výsledkem na 99 % zajistil účast ve vyřazovacích bojích.

41:06
    Domácí mají silnou převahu a vůbec svého soupeře nepouští z jeho poloviny.

40:11
    Po dlouhé době hrají oba týmy v plném počtu, domácí mají utkání jasně ve svých rukou.

39:26
    Jan Bacovský trefuje tyčku sudoměřické branky!

36:11
    Kudláč oslabuje své mužstvo, dostává menší trest za nedovolené bránění.

35:12
    Sudoměřice se ještě nevzdávají, případná porážka prakticiky utne jejich naděje na postup do vyřazovacích bojů.

34:36
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Diváci se v Hradci Králové rozhodně nenudí, ADAM HRUBOŠ se šikovně obtočil kolem branky a šikovnou střelou pod víko prostřelil brankáře Bryknera – 5:2! Bez asistence.

33:15
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak to je střelecký koncert JANA BACOVSKÉHO, jenž čtvrtou branku v zápase zvyšuje již na 5:1!

30:47
    Tak to je další rána pro hostující tým, který inkasuje z kraje třetiny počtvrté! Novák připravil gól pro JANA BACOVSKÉHO, jenž nadvakrát dostal puk za brankáře Ternu – 4:1! Asistence: Petr Novák.

30:01

30:00

29:12
    Obětavý přístup hradeckých hokejbalistů slaví úspěch, domácí se celou dobu obětavě bránii, nakonec ale tlak soupeře ustáli bez inkasované branky!

27:20
    Sudoměřice budou hrát 100 vteřin přesilovku pět na tři!

27:00
    V závěru druhého dějství dostanou hosté šanci korigovat v početní převaze, vyloučen Patrik Mitra (HKR) za sekání.

25:29
    A domácí hokejbalisté nepovolují, v těchto momentech jsou na hřišti pány.

25:13
    Nyní se již domácí dostávají do vedení! Mitra v přečíslení dva na jednoho připravil střeleckou pozici pro JANA BACOVSKÉHO, který se mýlit nedokázal – 3:1!

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 14. Bacovský (Novák), 18. Šimek (Mitra), 26. Bacovský (Mitra), 31. Bacovský (Novák), 34. Bacovský – 16. Konderla (Kaluža), 35. Hruboš

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Veselý) – Pekárek, Šimek, Hrabica, Hrubý, Škoda, Ježek – Petr, Mitra, Rail, Bacobský, Novák, Hudeček, Svoboda, Krejčík, Tesař, Černý
    SK Sudoměřice: Terna (Dekány) – D. Tóth, M. Tóth, Kudláč, Konderla, Janík, Kaluža – Slezák, Jurásek, Havlík, Navrátil, Helešk, Hujsa, Hruboš, Chovanec, Fraňo