Žilina B – FC Košice 5:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Pohronie 0:2 (kon.) | Haniska – Lipany 0:2 (kon.)
R. Sobota – Poprad 1:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Martin 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Svätý Jur 1:0 (kon.)
Bardejov – Sereď 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 2:1 (kon.) | Nitra – MFK Zvolen 3:1 (kon.)
FK Haniska
0:2 (0:0)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 15.04.2017, 16:00 • FK Haniska • MONACObet liga

68
    Lipany dali gól! Hostia pridávajú druhý gól, do konca zápasu chýba niečo vyše 20 minút, Haniska má čo doháňať. Autorom presného zásahu je KRISTIÁN HIRKA.

46
    Lipany dali gól! Tomu sa vraví bleskový štart do druhého polčasu! MARTIN HOVANČÍK strieľa prvý gól zápasu a dostáva svoj tím do vedenia.