Lotyšsko – Finsko | 2:7 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 2:3 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 1:5 (kon.) | | | Česko – Rusko | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Magnitogorsk – Petrohrad | 3:5 (kon.) |
Bosna a Hercegovina – SAE | 0:5 (kont.) | | | Jihoafrická rep. – Tchaj-wan | 7:3 (kon.) | | | Hongkong – Gruzie | 3:14 (kon.) |
Lucembursko – Bulharsko | 10:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Nitra | 3:4 (kon.) |
Olomoucký kraj – Orange 20 | 7:1 (kon.) | | | Sparta – Hvězda Praha | 4:2 (kon.) | | | Select – Slavia | 2:1 (kon.) |
Slovensko – Kladno | 0:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Orange 20 | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Olomoucký kraj – Sparta | 2:4 (2.pol) |
Slovensko – Slavia | 0:0 (14:00) | | | Select – Kladno | 0:0 (15:00) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
3:5
(1:0, 1:3, 1:2)
Stav série: 1:4
SKA Petrohrad
David Mencl
Branky a nahrávky:
9. Osala (Santala, Chabarov), 24. Antipin (Jan Kovář), 41. Kosov – 27. N. Gusev (Dadonov, Šipačov), 30. Barabanov (Kovalčuk), 35. Dadonov (Šipačov, N. Gusev), 41. Kovalčuk (Hersley), 59. S. Plotnikov (Prochorkin)
Rozhodčí: Olenin, Buturlin – Šeljanin, Sivov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Samsonov) – Antipin, J. Birjukov, Lee (A), Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Zaripov (A), Jan Kovář, Mozjakin (C) – Timkin, Osala, Santala – A. Sjomin, Filippi, Kosov – De. Kazionov, Kaletnik, Platonov – Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – J. Jakovlev, A. Bělov, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Zub, Rukavišnikov, Rykov – Barabanov, Koskiranta, Kovalčuk (C) – Šipačov (A), Dadonov, N. Gusev – S. Plotnikov, Prochorkin, Chochlačjov – Ketov (A), Kablukov, Děrgačjov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – J. Jakovlev, A. Bělov, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Zub, Rukavišnikov, Rykov – Barabanov, Koskiranta, Kovalčuk (C) – Šipačov (A), Dadonov, N. Gusev – S. Plotnikov, Prochorkin, Chochlačjov – Ketov (A), Kablukov, Děrgačjov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Buturlin – Šeljanin, Sivov
Diváci:
Magnitogorsk | 1 | 4 | Petrohrad |
#1 | Sobota 08.04.2017 • 14:00 |
Magnitogorsk - Petrohrad 4:5 | |
#2 | Pondělí 10.04.2017 • 16:00 |
Magnitogorsk - Petrohrad 3:1 | |
#3 | Středa 12.04.2017 • 18:30 |
Petrohrad - Magnitogorsk 2:1 po prodl. | |
#4 | Pátek 14.04.2017 • 18:30 |
Petrohrad - Magnitogorsk 3:2 | |
#5 | Neděle 16.04.2017 • 14:00 |
Magnitogorsk - Petrohrad 3:5 |
Metallurg Magnitogorsk – Jan Kovář
SKA Petrohrad – Jevgenij Dadonov
Jan Kovář (MET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 20:33
Tomáš Filippi (MET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:50
Střely na branku: 45:31.
Trestné minuty: 10:6.
Vhazování: 48:23.
Hity: 25:14.