Čepelová – Hogenkampová 2:0 (kon.) | Šramková – Bertensová 0:2 (kon.)
Vandewegheová – Vondroušová 2:0 (kon.) | Rogersová – Siniaková 0:2 (kon.)
1 3
Kiki Bertensová
2
6 6
sk Sobota 22.04.2017, 15:15 • AEGON aréna, Bratislava • Pohár Billie Jean Kingové (antuka) • Play-off

3:6
    Podobne ako Jana Čepelová aj Kiki Bertensová ukončuje zápas esom! Holandská tenistka potvrdzuje úlohu jasnej favoritky zápasu a vyrovnáva skóre celého stretnutia na 1:1 na zápasy.

3:5
    Bohužiaľ, Kiki Bertensová získava piatu hru v rade. Holandská tenistka si vytvorila prevahu, Rebecca Šramková síce sympaticky bojovala, no napokon nedokázala zachytiť forhendový úder súperky.

3:3
    Tak toto je veľká škoda. Rebecca Šramková mala výmenu veľmi dobre rozohranú, agresívnymi údermi sa dostala do prevahy, ale forhendový úder posiela niekoľko decimetrov za základnú čiaru.

3:1
    Tak toto je obrovská škoda! Rebecca Šramková mala tento gem výborne rozohraný, no napriek tomu ho nedokázala získať na svoju stranu. Loptička z jej rakety končí len v sieti, a tak sme svedkami brejku.

3:0
    Tak to je paráda! Rebecca Šramková je v druhom sete jasne lepšou hráčkou a získava tretiu hru za sebou. Po dvanástich minútach vedie o tri gemy a dúfame, že v nastolenom trende bude pokračovať.

1:0
    Podarilo sa! Rebecca Šramková získava podanie svojej súperky. Dokázala vrátiť na druhú stranu dvorca ťažký servis súperky a následne výmenu ukončila presným forhendom do rohu ihriska.

1:6
    Rebecca Šramková vstúpila do prvého setu čistou hrou, no odvtedy prehrala poltucet gemov za sebou. Kiki Bertensová bez väčších problémov získava úvodné dejstvo, hoci zahrala len tri víťazné údery. Holanďanka dominuje na servise, po tom prvom vyhrala 90% výmien.

1:4
    Kiki Bertensová získava podanie svojej súperky. Efektným spôsobom skrátila hru a nedala šancu našej tenistke. Získava štvrtý gem v rade a vypracovala si komfortné vedenie.

1:2
    Bohužiaľ, Rebecca Šramková prichádza o svoje druhé podanie. Forhendovým úderom nenašla priestor dvorca, a tak daruje celý gem svojej holandskej súperke. Tá je očividne v dobrej nálade.