Kazachstán – Polsko 1:0 (po pr.) | Maďarsko – J. Korea 1:3 (kon.) | Ukrajina – Rakousko 0:1 (kon.)
Maďarsko
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Jižní Korea
Úterý 25.04.2017, 16:00 • Palace of Sports, Kyjev • Mistrovství světa - I. A Divize • 3. kolo

Se závěrečným hvizdem přichází obrovská korejská radost a naopak těžko popsatelné maďarské zklamání. (18:14:16)

59:40
    Korea hraje zodpovědně a ví, že tento duel dokáže vyhrát.

59:26
    Karol Csanyi promáchl před odkrytou části branky.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:54
    Maďarsko se dostalo do postavení mimo hru, což Keeganu Dansereauovi vůbec nelíbí a pěkně od plic si ulevil.

58:30
    90 vteřin před koncem zápasu zahrála Korea ve snaze trefit prázdnou branku soupeře jen na icing. Buly v jejím obranném pásmu.

58:10
    Maďarsko hraje bez brankáře.

57:48
    Korea nyní vyhodila přes všechny čáry až za branku soupeře. Mnoho šancí nyní k vidění není.

57:20
    Maďarsko se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, ale přes dobře hrající defenzivu se nemůže prosadit.

56:09
    Vyloučení v týmu Jižní Korea (Min-ho Čcho – 2 min., držení protihráče).

55:40
    Maďarští fanoušci, byť byli celý zápas aktivnější, nyní prakticky nejsou slyšet přes své korejské kolegy, kteří fandí jak jen to jde.
    55:13 Sang-woo SIN - 1:3

55:13
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    Já mám pocit, že je hotovo. Korea se dostala do přečíslení dva na jednoho, akci vedl SANG-WOO SIN. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Jeho pokus byl velmi přesný, brankář nedokázal zareagovat. Bez asistence.

54:26
    Jižní Korea se dostala do útočného pásma, Don-ku Lee od modré čáry minul branku.

53:34
    Maďarsko se pokouší vyrovnat, ale nemůže se stabilněji probojovat do útočného pásma. Korea hraje velmi dobře. Bence Stipsicz zastavil další akci soupeře.

53:00
    Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, Korea stále vede o jednu branku.

52:51

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Kóger (Szirányi, Hári) – 36. K-s. Kim (S-w. Kim, Ahn), 47. S-h. Shin (So, Swift), 56. Sin

Maďarsko: Bálizs (Rajna) – Wehrs, Garát, Varga, Göz, Szirányi, Stipsicz, Sagert – Csanyi, Benk, Bartalis – Galló, Erdély, Dansereau – Magosi, Kóger, Hári – Terbócs, Nagy, Sarauer – Vas.
    Jižní Korea: Dalton (S-č. Park) – W-Č. Kim, D-k. Lee, Oh, Plante, Regan, So, Young – Ahn, Čcho, K-s. Kim – S-w. Kim, W-j. Kim, Č-h. Lee – J-č. Lee, Č-k. Park, W-s. Park – H-j. Shin, S-h. Shin, Sin – Swift.