Pardubice – Prostějov 5:0 (kon.) | Žižkov – Ostrava 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Znojmo 2:1 (kon.)
Táborsko – Opava 1:2 (kon.) | Vítkovice – Ústí n. L. 1:0 (kon.)
FK Pardubice
5:0 (5:0)
1. SK Prostějov
Sobota 29.04.2017, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 25. kolo

78
    Poslední změna v celku Pardubic. Adama Fouska nahrazuje Dominik Fusek.

71
    Druhá změna v celku Pardubic. Hrací plochu za potlesku diváků opustil střelec dvou branek Michal Petráň, kterého nahradil Daniel Kovář.

62
    Ještě předtím změna v domácím celku, kdy Tomáše Ladru nahradil Ladislav Mužík.

55
    Poslední změna v celku hostí. Georga Alaverdašviliho nahradil Martin Sus.

46
    Hosté do druhé půle udělali jednu změnu, kdy Lubomíra Machynka nahradil Michal Sečkář.

17
    A to bylo to poslední, co dnes Dominik Neoral předvedl. Je totiž střídán Pavlem Halouskou. Střídání gólmanů po 17. minutách se jen tak nevidí...