Dortmund – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Mohuč – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | W. Brémy – Hertha 2:0 (kon.)
Darmstadt – Freiburg 3:0 (kon.) | RB Lipsko – Ingolstadt 0:0 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 0:6 (kon.)

Mainz právě vstřelil branku!
    Nakonec je přeci jen sníženo, protože domácí celek dostal po rohu míč do brány! Po centru do vápna posunul míč na zadní tyč De Blasis, tam stál připravený JOŠINORI MUTO, jenž asi metr před brankou v lehké situaci nezaváhal!
    46. Nico SCHULZ - 0:2

46
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Tak takto domácí určitě začít nechtěli, protože hned v první minutě druhé půle inkasují podruhé! Hofmann ve vápně udržel míč a dokázal ho dostat na NICA SCHULZE, jenž udělal kličku do středu technickou střelou na zadní tyč překonal zkoprnělého a bezmocného Hutha!
    31. Lars STINDL - 0:1

31
    A hned z první velké šance zápasu tu máme gól! Pas za obranu dostal Schulz, který se hnal po levém křídle a situaci vyřešil velice dobře – poslal totiž míč napříč malým vápnem na zadní tyč a tam ho dokázal LARS STINDL doklepnout do prázdné branky! Pohledná akce Borussie tak posílá tento celek v Mainzu do vedení.