Venezuela – USA 2:1 (po pr.) | Portugalsko – Uruguay 2:2 (4:5 po pen.)
2:1 (0:0)
USA
Neděle 04.06.2017, 08:00Mistrovství světa U20 • Čtvrtfinále
    Tým USA děkuje svým fanouškům za podporu na turnaji.

Venezuela bude v semifinále hrát proti vítězi zápasu Portugalsko – Uruguay, který se hraje dnes od 11 hodin českého času a sledovat jej pochopitelně můžete na onlajnech. (10:43:29)

První ani druhý poločas branku nepřinesl, a tak přišlo na řadu prodloužení. Venezuelu poslal do vedení v 96. minutě Adalberto Peñaranda. Ve druhé půlce prodloužení navýšil vedený svého týmu Nahuel Ferraresi. Američané se také prosadili, hlavičkoval přesně Jeremy Ebobisse. Tým USA toho více nestihl, a tak na šampionátu končí. Naopak sen Venezuely pokračuje dál. Jihoamerický celek právě postoupil do semifinále.

120+2

120+2
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Ronaldo Lucena, přichází Christian Makoun.

120+2
    Wuilker Faríñez odkopává míč od své branky a nikam se nežene, není se čemu divit.

120+1
    Je to tak, dvě minuty nad rámec uvidíme. Posledních 120 sekund mají fotbalisté USA na vyrovnání.

120
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, zda sudí nějaký čas přidají.

120
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Danny Acosta, přichází Auston Trusty.

119
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Sergio Córdova, přichází Josua Mejías.
    117. Jeremy EBOBISSE - 2:1

117
    Američané právě vstřelili branku!
    Nyní se také prosazuje celek USA. Venezuelský brankář ránu JEREMIHO EBOBISSE sice dokázal vyrazit, ale míč už byl celém objemem za brankovou čárou. Je zaděláno na drama.
    115. Nahuel FERRARESI - 2:0

115
    Venezuela právě vstřelila branku!
    K obrovské radosti příznivců Venezuely se po rohovém kopu hlavičkou ke vzdálenější tyči prosazuje NAHUEL FERRARESI. Posílá tak Venezuelu do dvoubrankového vedení a tento tým je velmi blízko výhře a postupu.

114
    Jonathan Klinsmann velmi dobře zastavil střelecký pokus Sergia Córdovi, který ví, že mohl vypálit lépe. Následovat bude rohový kop.

113
    Venezuela se po delší době dostala na útočnou polovinu, kde se snaží něco vymyslet. Zatím ale marně, Yangel Herrera špatně přihrál, a tak se směr hry otáčí.

112
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Luis Ruiz.
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Eryk Williamson, přichází Emmanuel Sabbi.

111
    Jeremy Ebobisse vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus neměl dostatečný důraz. Wuilker Faríñez celkem snadno zastavit jeho pokus.

110
    Američané se pokouší o vyrovnání, ale do výraznější šance se fotbalisté v bílem probojovat nemohou. Defenziva soupeře je stále pozorná a nyní neuspěl ránou z dálky Erik Palmer-Brown.

Jan Prošek

Branky: 96. Peñaranda (Sosa), 115. Ferraresi – 117. Ebobisse

Karty:   35. J. Hernández (VNZ), 56. Velásquez (VNZ), 86. Sosa (VNZ), 90+3. Y. Herrera (VNZ) – 73. Jones (USA), 81. Ebobisse (USA)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 11:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:22.
    Venezuela: Faríñez – Velásquez, Ferraresi, J. Hernández, Peñaranda (112. Ruiz) – Y. Herrera, Peña (75. Sosa), Chacón, Lucena (120+2. Makoun) – Córdova (119. Mejías), R. Hernández.
    Náhradníci: Graterol, R. Sánchez – Mejías, Quero, H. García, Makoun, Ruiz, Sosa, Soteldo, Hurtado.

USA: Klinsmann – Acosta (120. Trusty), Palmer-Brown, Glad, Williamson (112. Sabbi) – Adams (51. Ebobisse), Carter-Vickers, Lennon, Jones – Sargent (82. Kunga), de la Torre.
    Náhradníci: Marcinkowski, Scott – Trusty, Redding, Sabbi, Zelalem, Saucedo, Kunga, Ebobisse, A. Herrera.