S. Makedonie – Turecko 0:0 (kon.) | Maďarsko – Rusko 0:3 (kon.) | Belgie – Česko 2:1 (kon.)
Severní Makedonie
0:0 (0:0)
Turecko
Pondělí 05.06.2017, 19:45Mezinárodní přípravné zápasy

V tomto mezistátním zápase proti sobě nastoupila Makedonie a Turecko. Střelecky aktivnější byla Makedonie, která na tureckého brankáře vyslala celkem čtyři střely. Hostující gólman neinkasoval a na brankáře domácích nešla ani jedna střela, zápas tak končí i vinou mnoha nepřesností remízou 0:0. (21:45:01)

90+3

90+3
    V nastaveném čase sledujeme nejklidnější pasáž zápasu, ani jeden celek se už nikam nežene a fotbalisté chtějí dohrát zejména bez zranění.

90+2
    Turecko se probojovalo na útočnou polovinu, ale nedokázalo nic vymyslet, míč se po nepřesné akci dostal k domácímu brankáři, který míč uvede do hry.

90+1
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Spirovski, přichází Trajcevski.

90+1
    Tři minuty nad rámec základních devadesáti uvidíme.

90
    Více ze hry mají fotbalisté Makedonie, ale zatím se jim nedaří vstřelit vedoucí branku.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.

89
    Trickovski se probojoval do výborné střelecké pozice, ale hostujícího brankáře překonat nedokázal.

88
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Drobnou optickou převahu mají fotbalisté Turecka.

87
    Tři minuty hry plus nějaké možné nastavení zbývají do konce zápasu, stav je stále bezbrankový, ale šance k vidění jsou.

86
    Autové vhazování mají k dispozic fotbalisté Turecka, kteří mají nyní příležitost potrápit brankáře soupeře. Ale rozehrávka se hráčům v červeném nepovedla podle představ.

84
    Domácí tým se nyní hodně soustředil na obranu, po rychlé akci se do zakončení dostal Trajkovski, jehož pokus kryje brankář Turecka.
    83. Trajkovski (MAK)

83
    Nechybělo mnoho a Makedonie šla do veden. Po přihrávce Trajkovského mířil nepřesně s osmičkou hrající Alioski.

83
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Nestorovski, přichází Ibraimi.

82
    Domácí obrana odvrátila nebezpečný centr soupeře jen na rohový kop. Inan rozehrával, ale jeho centr neměl vůbec přesný.

81
    Makedonie hnaná fanoušky se pokouší v závěru zápasu vstřelit vedoucí branku, ale obrana soupeře jí mnoho příležitostí nedává.