S. Makedonie – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Španělsko 0:1 (kon.)
Srbsko
0:1 (0:1)
Španělsko
Pátek 23.06.2017, 20:45 • Kompleks Sportowy Zawisza, Bydgoszcz • Mistrovství Evropy U21 • Skupina B
    Srbský gólman Manojlović zlikvidoval několik šancí soupeře, od porážky však svůj tým neuchránil.

Je konec. Fotbalisté Španělska vyhrávají i svůj poslední zápas ve skupinové fázi turnaje a do semifinále tak postupují se stoprocentní bilancí. Svěřenci kouče Alberta Celadese nastoupili do utkání s náhradníky, ale přesto šli ve 38. minutě do vedení gólem Denise Suáreze. Ještě do poločasu se navíc nechal po druhé žluté kartě vyloučit kapitán Srbska Djurděvić a v tu chvíli se zdálo, že zápas skončí větším gólovým rozdílem. Na půl plynu hrající La Rojitas však po přestávce už skóre nenavýšili a snaživý Srbové naopak několikrát zahrozili i v oslabení. Vyrovnáním ale mladí Balkáci za svůj výkon oceněni nebyli a Polsko tak opustí s jediným získaným bodem. (22:40:32)

90+2

90+2
    Srdjan Plavšić u rohového praporku doběhl míč a ještě poslal před bránu prudký centr. Ten ale španělská obrana odvrací a vypadá to, že zápas skončí výsledkem 0:1.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty. Po rohu Živkoviće se La Rojitas ubránili, poté byl navíc faulován Williams. Míč uvede do hry Pau López.

90
    Žlutou kartu dostává Mikel Merino (Španělsko).

88
    Srbové se i v deseti hodně snaží! Mijat Gaćinović vystřelil z pravé strany na zadní tyč, jeho skákavý pokus ale lapil Pau López.

87
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nikola Lukić, přichází Srdjan Plavšić.

85
    Po něm se Španělé ubránili a mohou vyvézt míč do bezpečné vzdálenosti.
    84. Po akci Lukiće pálil Živković, jehož ránu vyškrábl Pau vedle šibenice.

84
    Na druhé straně v sobě ještě vyhrabal poslední zbytky sil Nikola Lukić, který zatáhl míč dopředu po pravé straně a po jeho přihrávce pálil z hranice šestnáctky Andrija Živković. Balón, který prolétl těsně vedle šibenice, zřejmě ještě škrtl brankář Pau. Srbové totiž budou zahrávat rohový kop.
    83. Mayorala reflexivně vychytal Manojlović.

83
    Tohle sehráli Španělé výtečně! Oyarzabal sklepl nákop svého spoluhráče na Borju Mayorala, který hned po zpracování napálil míč na srbskou bránu. Manojlović ale reflexivně vyráží levou rukou!

82
    Lukić opět na zemi. Srbský záložník už toho má zřejmě dost. Oběhal toho dnes hodně.

81
    Začala poslední desetiminutovka zápasu. Nyní sledujeme sérii krátkých španělských přihrávek.

79
    Balón se odrážel k Mihailovi Ristićovi, který mohl zakončovat zpoza pokutového území. Míč mu ale odskočil a bylo po šanci.