Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Hallescher – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
5:1 (5:0)
FK Příbram
Středa 12.07.2017, 18:00 • Bramberg am Wildkogel (Rakousko) • Přípravný zápas

83
    Velká příležitost Arminie na šestý gól. Po přihrávce Quaschnera z levé strany byl sám před brankářem útočník Sporar, ale zamířil jen těsně vedle!

68
    Příbram právě vstřelila branku!
    Český celek se dočkal snížení. Po Matouškově centru z pravé strany se ve vápně zorientoval ROSTISLAV JANDERA a snižuje na 1:5.

58
    Po rohu měla Arminia velkou šanci! Putarovu hlavičku usměrnil Quaschner jen do boční sítě!

45
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    V posledních vteřinách prvního poločasu přidává Bielefeld ještě pátou branku. Po snadné kombinaci otevřenou příbramskou obranou se do šestnáctky dostal Putaro, připravil míč pro FABIANA KLOSE, který přidává svůj druhý zásah v utkání.

43
    Záhy přidává německý celek čtvrtou branku a byl to gól dost laciný. Brankář Boháč si zřejmě srazil míč sám do sítě.

42
    Tentokrát ale obrana Bielefeldu chybovala a ke střele z úhlu se dostal Rudolf Skácel. Největší letní posila Středočechů ale volila křížnou ránu, kterou gólman Ortega vyrazil.

29
    Arminia dlouho kombinovala na vlastní polovině. Když Příbramští vysunuli presink, tak se německý celek dostal do rychlého útoku. LEANDRO PUTARO se chopil míče na levé straně, a i když byl v poměrně ostrém úhlu, tak dokázal přesnou střelou pokořit brankáře Boháče.

5
    To je nástup Arminie! Druhý útok, druhý gól. Tentokrát stál na konci úspěšné akce ANDREAS VOGLSAMMER.

3
    Německý favorit jde pár desítek vteřin po začátku utkání do vedení. Přetažený míč vrátil na pravé straně do vápna Hemlein, v šestnáctce se nejlépe zorientoval FABIAN KLOS, který zblízka nedal Boháčovi šanci.

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 3. Klos, 5. Voglsammer, 29. Putaro, 43. Boháč (vla.), 45. Klos – 68. Jandera

DSC Arminia Bielefeld: 1. poločas: Ortega – Teixeira, Behrendt, Salger, Hartherz – Hemlein, Kerschbaumer, Schütz, Putaro – Voglsammer, Klos. 2. poločas: Gaye – Dick, Behrendt, Weigelt, Hartherz – Putaro, Prietl, Ulm, Brandy – Sporar, Quaschner.
    FK Příbram: Boháč – Januška, Ježdík, Kukec, Květ, Mitrovič, Průcha, Skácel, Soldát, Tarczal, Tregler.
    Náhradníci: Kočí – Grajciar, Hron, Jandera, Kilián, Kvída, Matoušek, Ric, Vávra.