Karviná – Liberec 0:1 (kon.) | Brno – Sparta 2:0 (kon.) | Slovácko – Olomouc 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 26.08.2017, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • HET liga • 5. kolo

90+3
    David Houska viděl v přerušené hře žlutou kartu za faul na Petra.

90+1
    Taktické střídání. Lukáš Sadílek jde do hry místo Davida Machalíka.

88
    Poslední střídání Sigmy, Martin Hála jde na poslední minuty za Šimona Faltu.

84
    Druhé střídání v domácím mužstvu. Marka Havlíka vyměnil Jakub Rezek.

82
    Falta individuálním průnikem po čáře si vynutil faul od Reinberka.

65
    Druhé střídání Olomouce. Tomáše Zahradníčka vyměnil Pavel Moulis.

60
    Avizované střídání je tady. Tomáše Zajíce vystřídal Jakub Petr.

58
    První střídání Hanáků. Ze hřiště odešel Jiří Texl a nahradil jej Jakub Plšek.
    45. Šumulikoski chytil Chorého za krkem a dal mu pěstí

45
    Rozhodčí Ginzel na konci první půle rozdal tři žluté karty, za vzájemnou rozmíšku Tomáš Chorý a Vlastimil Daníček. To se ještě nelíbilo domácímu kapitánovi Veliče Šumulikoskému, který také utrousil směrem k Chorému nějaké to sprosté slovíčko a viděl žlutou kartu.
    34. Machalík ze závaru napálil míč do břevna olomoucké brány

34
    I domácí Slovácko zahodilo šanci. Havlík přihrál do středu hřiště před velkým vápnem Machalíkovi, který ještě balon prodloužil do prava na zcela volného Navrátila, který centroval, odražený míč doputoval k Machalíkovi, technickou střelou z území mezi penaltou a malým vápnem orazítkoval břevno olomoucké branky. Pro šikovného středopolaře to mohla být první branka v sezoně.
    27. Chorého přesnou střelu vytáhl Heča na roh

27
    Sigma předvedla rychlý kontr, Chorý dostat do ideální pas do otevřené obrany Slovácka a šel jeden na jednoho proti Šimkovi, kterého obelstil a šel s míčem do pokutového území, kde vystřelil přesně k tyči, Heča musel balon vyrazit na roh.
    18. Heča vytahoval Chorého hlavičku z šibenice

18
    První šanci zápasu si vypracovala Olomouc, i když byl Chorý v těžké pozici dokázal přes svého strážce hlavičkovat, míč se snášel k levé tyči, gólman Heča musel balon vyškrábnout, protože ten by jinak zapadl za brankovou čáru.