Arsenal Tula – Perm 0:1 (kon.) | Kazaň – Tosno 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ural 2:1 (kon.)
PFK Arsenal Tula
0:1 (0:1)
FK Amkar Perm
Sobota 26.08.2017, 14:00 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 8. kolo

89
    Ze hřiště odchází prozatím jediný střelec dnešního utkání – Aleksandr Rjazancev.

79
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Alexandru Bourceanu, přichází Federico Rasic.

73
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Kirill Kombarov, přichází Michajl Alexandrov.

71
    Bodul dnes dohrál, v prvním poločase předvedl velmi dobrý výkon, pro druhý poločas se ale příliš nehodí na rychlé protiútoky. Navíc se z jeho grimasy dalo vyčíst, že jej trápí i nějaká ta bolístka.

67
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sjarhej Balanovič, přichází Janusz Gol.