Charleroi – Waregem 3:2 (kon.) | Lokeren – Eupen 3:0 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Genk – Mechelen 1:0 (kon.)
Sint-Truiden VV
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 26.08.2017, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 5. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Hezký den u sledování belgické Jupiler League! V dnešním 5. kole se představí domácí St. Truiden, který přivítá Waasland-Beveren. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

St.Truiden se nachází na pátém místě nejvyšší belgické soutěže. Na svém kontě mají devět bodů a kaldné skóre 7:6. Na první Club Bruggy mají ztrátu tři body. Nejlepší střelec týmu je s třemi góly Boli.

Waasland-Beveren se nachází na osmém místě Jupiler League! Na svém kontě mají pět bodů za výhru a dvě remízy. Také mají kladné skóre 10:8, hrají tedy velice atraktivní a útočný fotbal. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Anpomah.

Posledních pět vzájemných utkání:
    29.04.17 Waasland-Beveren-St. Truiden 0 : 1
    01.04.17 St. Truiden-Waasland-Beveren 3 : 0
    20.12.16 Waasland-Beveren-St. Truiden 3 : 1
    17.09.16 St. Truiden-Waasland-Beveren 4 : 1
    21.11.15 Waasland-Beveren-St. Truiden 2 : 1

Sint-Truiden VV: Pirard – De Norre, Kotysch, Teixeira, Kitsiou – De Petter, Botaka, Charisis, Bezus – Boli, De Sart.
    Náhradníci: Steppe – Asamoah, Abrahams, Dussaut, Goutas, Legear, Vetokele.

Waasland-Beveren: Roef – Jans, Moren, Camacho, Demir – Boljević, J. Cools, Morioka, Seck – Myny, Opoku Ampomah.
    Náhradníci: Goblet – Buatu Mananga, Dhondt, Cerigioni, Michel, Schryvers, Marquet..

1

1
    Domácí oblékli žluto modré dresy, hosté bílé.

2
    Domácí jsou zatím aktivnější.

3
    Saint Truiden si přihrává na své polovině hřiště a čeká na mezeru v obraně hostí.

4
    Faulem se provinil Jans, který nestíhal pohyb Charisise.

5
    Rohový kop pro domácí celek.

6
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl příliš prudký.

7
    Waasland-Beveren se začíná osmělovat podnikáním zajímavých brejků.

8
    Nepřesná kombinace hostů končí u domácího brankáře Pirarda.

9
    Faulem se provinil Ampomah.

10
    Domácí budou mít zajímavou standardní situaci.

11
    Ta nepřinesla ohrožení brány, protože Roef si pro míč vyskočil, i když s malými problémy.

12
    Rohový kop pro hosty.

13
    Na něho vyskočil nejvýše Kotysch, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

15
    Rohový kop pro hosty z Beverenu.

16
    Ten opět nic nenabídl. Domácí spěchají do rychlého brejku.

17
    Pěkná akce domácích! Botaka odcentroval do pokutového území, kde našel Boliho, jenže ten kvalitně neumístil svoji hlavičku.
    17.

18
    Hosté vybojovali další rohový kop.

19
    Ten nenabídl žádnou lahůdku. Domácí jdou rychle do brejku.

20
    Na zemi leží otřesený Morioka.

21
    K postiženému musejí dobíhat zdravotníci.

22
    Hostující hráč je již na nohách a hra může pokračovat.

23
    Fanoušci St.Truiden ženou své borce k aktivitě ale zatím jsou lepší hosté.

25
    De Sarta neposlechl balón, jinak se mohl hnát sám na brankáře.

26
    K zakončení se dostal domácí Charisis poté co si na ose hřiště zpracoval míč a vypálil. Rána ale letí pouze nad bránu Roefa.

27
    Aktivita domácích trochu vzrostla.

28
    Žlutou kartu dostává Valtteri Moren (Waasland-Beveren).

29

30
    Ta nepřinesla žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Camacho.

31
    Hra je opět přerušena z důvodu faulu hostujícího Coolse.

32
    Truiden drží balón a čeká na chybu hostujícího celku v obranné činnosti.

33
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

34
    Z něho nic nebylo, protože na míč si vyskočil brankář Roef, který přišel z Anderelchtu.

35
    Seck se zkoušel dostat po levém křídle přes Kitsiouse, jenže ten byl v obranné práci suverénní.

36
    parádní individuální akce Ampomaha končí v pokutovém území, kde se svalil na zem a dožadoval se odpískání penalty. Rozhodčí Boterberg byl ale neoblomný.

37
    Žlutou kartu dostává Ibrahima Seck (Waasland-Beveren).

38
    Rohový kop pro Saint Truiden.

39
    Parádní zákrok předvedl brankář Roef po hlavičce úplně volného Teixeiry u pravé tyče.
    39. Jorge Teixeira (SIT)

40
    Domácí budou mít vhazování poblíž pokutového území Waasland-Beverenu.

41
    Domácí jsou v posledních sekundách lepší a jsou přilepení k šestnáctce hostů.

42
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Myny.

43
    Waasland-Beveren vysunul své napadání a domácím to dělá nepříjemnosti.

44
    Morioka zkoušel vyslat kolmou přihrávku za obranu na nabíhajícího Boljeviče, jenže De Norre se vrátil včas a míč dostal do bezpečí.

45
    Rozhodčí Boterberg se rozhodl, že nenastaví ani minutu.

45

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Sledovali jsme první poločas utkání mezi St.Truidenem a Waasland-Beveren, které nenabídl žádný gól, ale byly k vidění pár pěkných akcí a šancí, snad se v druhém poločase dočkáme.

46

46
    Waasland-Beveren rozehrál druhou půli.

47
    Cools předvedl letící balón, St.Truiden je u míče.

48
    Ampomah se snažil obstřelit obranu, jenže trefil pouze De Pettera do obličeje.

49
    Boljevič nevybíravě fauloval De Norreho.

50
    Další faul, tentokrát ze strany Demira.

51
    Z volného přímého kopu nic nebylo, protože Kotysch sice hlavičkoval, jenže úplně mimo bránu.

52
    Hosté v posledních minutách neustále faulují, protože nestíhají tempu domácích hráčů, měli by začít něco dělat.

53
    Žlutou kartu dostává Rudy Camacho (Waasland-Beveren).

54
    Tentokrát se faulem provinil domácí Bezus.

55
    V posledních minutách není o čem psát, jen o spoustu faulech na obou stranách.

56
    Domácí jsou u míče a snaží se něco vymyslet.

57
    Nepřesná přihrávka Teixeiry na Charisise znamená, že Waasland-Beveren pádí do rychlého brejku.

58
    Z něho ale nic nebylo, protože Myny nepřesně přihrál.

59
    Domácí trenér bude poprvé střídat.

60
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Igor Vetokele.

61
    Boljevičova rána míří vysoko nad.

62
    Hosté jsou teď více na míči, jenže je sráží nepřesné přihrávky v okolí pokutového území.

63
    V ofsajdovém postavení se vyskytl Ampomah.

64
    Standardní situace pro Waasland-Beveren.

65
    Z té opět nic nebylo, hra absolutně postrádá náboj.

66
    Žlutou kartu dostává Charis Charisis (Sint-Truiden VV).

67
    Hostující trenér bude poprvé střídat.

68
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Jens Cools, přichází Jonathan Buatu Mananga.

69
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Jonathan Legear.

70
    Volný přímý kop dolétl pouze do rukavic Pirarda.

71
    Rohový kop pro Waasland-Beveren.

72
    Rohový kop nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Kitsiou.

73
    Brankář Pirard nepřesně rozehrál na útočníka Boliho. Hosté jsou opět u míče.

74
    Nově příchozí Legear se snažil vystřelit, jenže Jans dobře zblokoval.

75
    St.truiden právě vstřelil branku! Obrovská chyba hostujícího hráče darovala IGORU VETOKELOVI šnaci ke skórování, kterou stoprocentně využil, protože z první napálil míč k pravé tyči.
    75. Igor VETOKELE - 0:0

76
    Na zemi leží jeden z domácích hráčů.

77
    Na hřiště museli doběhnout i zdravotníci.

78
    Žlutou kartu dostává Jonathan Legear (Sint-Truiden VV).

79
    Hostující trenér chystá druhé střídání v utkání.

80
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Olivier Myny, přichází Alessandro Cerigioni.

81
    Vetokele se hnal k druhé brance, jenže k němu přiběhl Camacho, který mu ránu ztečoval.

82
    Rohový kop pro St.Truiden.

83
    Domácí trenér naposled střídá.

84
    Žlutou kartu dostává Jorge Teixeira (Sint-Truiden VV).

85
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Casper De Norre, přichází Damien Dussaut.

86
    Opět další faul. Už se těším na konečné číslo faulů, tohle bude hodně vysoké číslo.

87
    Waasland-Beveren už zkouší dlouhé nákopy do pokutového území, už se nezdržují s kombinací.

88
    U míče jsou ale domácí na útočné polovině, a když ztratí tak rychlým napadáním získají míč zpět.

89
    Nepřesný centr do pokutového území domácích zlikvidoval Pirard.

90
    Rozhodčí Boterberg se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Domácí St.Truiden kombinuje na své útočné polovině a jsou velice blízko dalším třem bodům.

90+2

Sledovali jsme utkání mezi St.Truidenem a Waasland-Beveren, které skončilo výhrou 1:0, když se v 75. minutě prosadil domácí Igor Vetokele, který přišel jako střídající hráč. Domácí stoupají na třetí místo, hosté klesají na desáté.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:50:26)