Gruzie – Irsko 1:1 (kon.) | Srbsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Albánie – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Finsko – Island 1:0 (kon.) | Wales – Rakousko 1:0 (kon.) | Izrael – S. Makedonie 0:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Turecko 2:0 (kon.)
Izrael
0:1 (0:0)
Severní Makedonie
Sobota 02.09.2017, 20:45 • Sammy Ofer Stadium, Haifa (kapacita 30870 míst) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina G

90
    Makedonie naposledy střídá. Ze hry odstupuje Enis Bardi, místo něhož okusí atmosféru dnešního zápasu také Gjoko Zajkov.

86
    Makedonie znovu střídá. Ze hry odstupuje útočník Ilja Nestorovski, který se v dnešním zápase nedokázal prosadit. Místo něho na posledních pár minut nastupuje Marjan Radeski.

71
    Bittona ze hřiště dokonce museli odnést na nosítkách. Místo něho už do hry nastupuje David Keltjens.

63
    Makedonie poprvé v zápase střídá. Dohráno má Boban Nikolov, místo něhož si zahraje mladík Eljif Elmaz.

53
    Ve stejné minutě ještě Izraelci podruhé v zápase střídají. Ze hry odstoupil sparťanský záložník Tal Ben Chaim, místo něhož nastoupil Daniel Einbinder.

46
    Izrael o poločase vystřídal. Ze hry odstoupil záložník Michael Ohana, místo něhož nastoupil útočník Tomer Hemed.