Lipt. Hrádok – Trenčín 0:8 (kon.)
ŠKM Liptovský Hrádok
0:8 (0:4)
AS Trenčín
sk Sobota 02.09.2017, 16:00 • Štadión pri Belej Liptovský Hrádok • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo
    76. JANGA - 0:8

Zdroj: youtube.com/user/astrencin1992

76
    Trenčín dal gól!
    Už neviem čo na to povedať, hostia si z treťoligistu robia trhací kalendár. RANGELO MARIA JANGA si zapisuje druhý presný zásah po svojom príchode na trávnik, keď tečoval center Gonga z pravej strany.
    73. PAUR - 0:7

73
    A okamžite prichádza aj siedmy gól, toto je rozoberanie Liptovského Hrádku v priamom prenose. Aj druhý žolík z lavičky je gólový, JAKUB PAUR sa zapísal do streleckej listiny ani nie minútu po zásahu spoluhráča.
    72. JANGA - 0:6

72
    Rovný poltucet v bráne domácich, do konca zápasu zostáva približne dvadsať minút. RANGELO MARIA JANGA po svojom nastúpení opláca dôveru trénera.
    60. Cornelis Petrus Ubbink - 0:5

60
    Šikovný CORNELIS PETRUS UBBINK si dnes gól určite zaslúžil, na konci úvodnej hodiny je stav 5:0 pre hostí z Trenčína.
    34. Ricky Van Haaren - 0:4

34
    Čistý hattrick v priebehu necelých dvadsiatich minút zaznamenáva RICKY VAN HAAREN! Strela z minimálnej vzdialenosti, toto sa začína meniť na debakel.
    32. Van HAAREN - 0:3

32
    RICKY VAN HAAREN poslal loptu priamo na bránu a lopta sa zastavila až v sieti! Anton Valíček v bráne Liptovského Hrádku nezažíva najlepší zápas kariéry.
    15. Van HAAREN - 0:2

15
    Od prvého presného zásahu neubudlo veľa času a skóre sa opäť mení. RICKY VAN HAAREN hlavičkoval k tyči, Valíček zareagoval prineskoro.
    8. Peter MORAVČÍK - 0:1

Zdroj: youtube.com/user/astrencin1992/

8
    Nákop El Mahdiouiho do šestnástky mal brankár Valíček pod kontrolou, ale PETER MORAVČÍK si nešťastne vráža loptu do vlastnej siete.

Viktor Kalinács

Branky: 8. Moravčík (vla.), 15. Van Haaren, 32. Van Haaren, 34. Van Haaren, 60. Ubbink, 72. Janga, 73. Paur, 76. Janga

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 1:16. Střely mimo: 6:14.
    ŠKM Liptovský Hrádok: Valíček – Vasilko, Janigloš, Stašík, Moravčík, Podolský, Lačarak, Lovás, Sajták, Orolín (C), Stanislav
    Náhradníci: Lehotský, Caltík, Mitrović, Frian, Rak

AS Trenčín: Šemrinec – Skovajsa, Lawrence, Ubbink, Šalata, Van Haaren, El Mahdioui, Gong Chuhwak, Kleščík (C), Kvocera, Mance
    Náhradníci: Chovan, Julien, Zubairu, Klooster, Paur, Janga, Halgoš

Rozhodčí: Filip Glova – Michal Tomčík, František Ferenc