Jekatěrinburg – Kazaň 3:2 (kon.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 1:5 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:0 (kon.)
Riga – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – Minsk 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 3:4 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 06.09.2017, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

Střely na branku 15:27 (20:12:26)

Domácí hráči se radují! Poprvé v letošní sezóně vítězí na domácí půdě a porážejí Jaroslavl 3:0! Nutno říci, že si výhru po dvou skvělých třetinách zasloužili. Ve třetí třetině byl k vidění defenzivní hokej, který toho moc nenabídl. Nejlepší hráč Torpeda byl z mého pohledu Paršin, který při svém každém střídání vymyslel něco zajímavého a zkoušel ohrozit branku hostů. Galimov udržel čisté konto a proti Jaroslavli je to určitě velmi cenné. Torpedo tedy bere tři body a já se s Vámi loučím a u dalších přenosů na shledanou.

59:30
    Domácí mají puk na svých hokejkách a drží puk bezpečně daleko od své branky.

58:41
    Zbývá vyřešit už jen jednu otázku. Udrží Galimov čisté konto?

58:02
    Poslední dvě minuty zápasu a už to vypadá, že Torpedo bude v dnešním duelu brát tři body.

57:15
    Paršin se dostával do pozice v mezikruží a když se chystal vystřelit, byl podražen, ale rozhodčí nevylučuje.

56:00
    Talbot se dostal k zajímavé dorážce, ale Galimov proti němu skvěle vytáhl pravý beton.

55:20
    Začala poslední pětiminutovka a nevypadá to, že by Lokomotiv měl ještě srovnat. Torpedo se už nikam nežene a dobře brání střední pásmo.

54:45
    Domácí se osvobodili tím, že vyhodili kotouč mimo hrací plochu. Vylučovat se nebude, protože se puk dotkl plexiskla.

54:10
    Hosté se dostali do útočného pásma a kombinují.

53:09
    Koledov se pokusil nahodit na Galimova, ale jeho pokus byl zablokován. Jaroslavli nezbývá moc času.

52:20
    Paršin a jeho formace se opět dostala až před branku Sudnicina, ale žádné velké ohrožení branky nenastalo.

50:49
    Kuljomin se pokusil založit další akci domácích, ale dojel pouze k modré čáře. Sledujeme velmi neatraktivní pasáž hry.

50:06
    Po dalším ofsajdu hostujícího celku následuje komerční přestávka.

49:38
    Další snahu Lokomotivu zastavuje ofsajd.

48:26
    Hra se teď odehrává ve středním pásmu a žádný z týmů se nedokáže usadit ve třetině.

47:59
    Necelou minutu držel třetí útok Lokomotivu domácí pod tlakem, ale nic vážnějšího si nevytvořil.

46:48
    Druhá formace Lokomotivu se už dostala do pásma, ale k žádnému ohrožení branky Galimova nedošlo.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 6. M. Lazarev (Mozer, Kundrátek), 11. Barancev (Daugavinš), 22. Daugavinš (Dugin, Šulenin)

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, A. Potapov, Mamašev, Grigorev, Kurbatov, Fatkullin, Šulenin – V. Kuljomin, Gračov (A), S. Kosticyn – Dugin, Daugavinš, Stoljarov (C) – Paršin, Galuzin (A), Urakov – M. Lazarev, Mozer, Verjajev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, D. Osipov, Rafikov, Koledov, Čerepanov – Talbot (A), Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin (A), Lugin – Polunin, Korškov, Kraskovskij – Kartajev, Kadějkin, Iljenko – Kajumov.

Rozhodčí: Anton Lavrentyev, Roman Shchenyov – Alexander Sadovnikov, Ivan Sazonov