Česko
9:5 (3:1, 3:3, 3:1)
Slovensko
Pátek 08.09.2017, 20:15 • MSH Mladá Boleslav • Přípravný zápas (muži)

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a nezapomeňte sledovat i zítřejší zápasy obou českých reprezentací. Přeji krásný zbytek pátečního večera. Na shledanou! (22:23:41)

Obrovským překvapením však byli nejmladší hráči! Nejvíce patnáctiletý Filip Langer, který byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Do utkání lépe vstoupila česká reprezentace. Po první třetině vedla poměrem 3:1. Druhá třetina ale byla už velmi vyrovnaná. Slováci se velmi rychle dostali do hry a dokázali vstřelit tři góly. Poslední část utkání připomínala spíše tu první. Češi dominovali a na konec zvítězili poměrem 9:5.

58:46
    Meliš mohl zkompletovat hattrick! Mazák ale vytáhl jeden ze svých skvělých zákroků.

58:23
    Langer se prokličkoval do předbrankového prostoru. Následně ale o míček přišel.
    57:56 Lukáš VELTŠMÍD - 9:5

57:56
    Česko právě vstřelilo branku!
    Do individuální akce se dostal LUKÁŠ VELTŠMÍD a parádní střelou přidává další gól. Bez asistence

57:46
    Valeš se snažil dorážet přihrávku Jendrišáka. Mazák byl opět pozorný.

56:37
    Parádní šance Slováků! Koval neskutečnou ránou poslal míček přímo do břevna české branky.

55:57
    Slováci se snaží aktivně napadat českou rozehrávku. Zatím neúspěšně.
    54:33 Patrik SUCHÁNEK - 8:5

54:33
    Nádherná souhra českého celku. Nejdříve Tomašík nabíjel Rýparovi. Ten se ale ke střele neodhodlal a poslal balónek svou zadovkou na PATRIKA SUCHÁNKA. Ten už bezpečně zvyšuje náskok svého celku. Asistence: Josef Rýpar.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 16. Meliš (Suchánek), 18. Meliš (Langer), 19. Langer, 26. Veltšmíd (Pražan), 28. Šebek (Jendrišák), 34. Delong (Mikeš), 43. Němeček (Mikeš), 55. Suchánek (Rýpar), 58. Veltšmíd – 15. Dudovič (Joščák), 36. Joščák (Dudovič), 37. Řezanina, 38. Kubovič (Kubaský), 49. Koval (Kubaský)

Česko: Binder (Bauer) – Meliš, Šebek, Tomašík, Langer, Valeš, Rýpar, Kisugite, Suchánek, Šimek, Mikeš, Delong, Pražan, Veltšmíd, Němeček, Krbec, Sýkora, Vítovec, Jendrišák
    Slovensko: Mazák (Turiak) – Dudovič, Miške, Kubovič, Kriš, Koval, Laštík, Řezanina, Mráz, Ujhelyi, Talarovič, Šefčík, Nehila, Machara, Koščo, Čonka-Skyba, Kubaský, Joščák