Česko
7:4 (3:0, 1:0, 3:4)
Slovensko
Pátek 08.09.2017, 17:00 • MSH Mladá Boleslav • Přípravný zápas (ženy)

To je od nás zatím vše! Děkujeme za pozornost a nezapomeňte sledovat dnešní druhé přátelské utkání. Od 20:15 se představí reprezentace mužů. Zatím na počtenou! (19:04:49)

Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, ovšem České hráčky se dokázaly lépe prosadit na soupeřově straně. Češky dominovaly v prvních dvou třetinách a Slovenky se dostaly do hry až ve třetí třetině. Utkání tak lépe dopadlo pro domácí celek poměrem 7:4.

Slovensko právě vstřelilo branku!
    Šponiarová z rohu našla volnou DENISU FERENČÍKOVOU, která branku zakončuje čistou střelou. Asistence: Zuzana Šponiarová.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:02
    Velká šance slovenského výběru! Christianová však vytahuje prvotřídní zákrok.

57:27
    Time-out pro tým Slovenska.

57:27
    DENISA FERENČÍKOVÁ se konečně parádní střelou pod víko prosazuje. Asistence: Lucie Košturiáková.

56:45
    Češky vyhazují na druhou polovinu hřiště a tím šetří vteřiny.

56:15
    Vyloučení v týmu Česko (Kamila Paloncyová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

55:55
    Koníčková nabízí před branku soupeřek. Žádná z jejich spoluhráček nedokáže zachytit balónek.

55:20
    Češky se drží na útočné polovině a nepouštějí soupeřky k míčku.

54:17
    Billá uklidňuje hru a připravuje útok.

53:04
    Za brankou získala míček PAULÍNA HUDÁKOVÁ a rychlím vytočením se prosazuje.

52:18
    Ferenčíková opět pálí mimo domácí zařízení.

51:55
    Christianová zůstává ležet na zemi. Jedna ze soupeřek ji sekla do ruky. Doufáme, že nejde o nic vážného.

Týna Zíková

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 3. Ratajová (Krupnová), 12. Urbánková (Billá), 15. Kapcová (Ratajová), 38. Krupnová (Ratajová), 41. Jiráková (Vavrečková), 43. Kapcová, 49. Krupnová – 47. Pintérová (Boľová), 54. Huráková, 58. Ferenčíková (Košturiáková), 60. Ferenčíková (Šponiarová)

Česko: Christianová (Příleská) – Jiráková, Krupnová, Vavrečková, Halfarová, Leierová, Káčová, Kubišová, Koníčková, Mlejnková, Billá, Urbánková, Plášková, Enenkelová, Paloncyová, Řepková, Kiecková, Bočanová, Ratajová, Čapková, Kapcová
    Slovensko: Hlavatá (Krištofová) – Boľová, Bachorcová, Pintérová, Frenčíková, Grossová V., Hudáková K., Grossová K., Šponiarová Z., Kocúrová, Košturiáková, Trošková, Šidlová, Cupráková, Ďuríková, Robová, Klapetová, Hudáková P., Kvasková, Šponiarová M.