Kladno – Vsetín 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | K. Vary – Třebíč 5:1 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:3 (kon.) | Slavia – Prostějov 0:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 16.09.2017, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 3. kolo

Karlovy Vary byly již od vstupu na led lepším týmem. Ve třetí třetině pouze přidaly pátou branku zápasu, o kterou se postaral Matic Podlipnik. Třebíč ke konci zápasu již nepředváděla nijak zajímavý a atraktivní hokej, spíše se odevzdala výsledku.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, budu se těšit u dalšího onlajnu, na počtenou Kamila Ströerová. (19:16:19)

59:56
    Třebíč vyhazuje.

59:25
    Karlovy Vary se drží v útočné třetině.

59:16
    Energie bude do konce zápasu hrát přesilovou hru.

58:50
    Lukáš Paták (TRE) podrazil Dávida Gríger a odchází tak na trestnou lavici.

58:25
    Dávid Gríger ujel sám na gólmana, Dostál jeho střelu pokryl.

58:07
    Slavia se dostala před Novotného, který raději ukryl puk pod lapačku.

57:55
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:14
    Mladý, mrštný a obratný Beránek propasíroval kotouč do útočné třetiny, na více se však on ani jeho formace nezmohli.

56:50
    Když už se puk objeví na hokejkách hostů, spíše se snaží vyhodit kotouč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

56:28
    Třebíč ještě neztratila naději, snaží se bránit nálety energetiků do svého pásma, ale do útočné třetiny jen nahlédnou a k akci se nedostanou.

55:58
    Energetici zamkli obranu, dostávají se do útoku, ale snaží se nechybovat.

55:50
    Hra se velmi zpomalila, k vidění nejsou vidět žádné akce.

55:45
    Další zakázané uvolnění hostů.

55:20
    Nahození raději schoval Dostál do bezpečí.

54:49
    Matic Podlipnik vystřelil od modré čáry, Dostál střelu zastavil lapačkou.

54:40
    Vzápětí se hosté dopustili zakázaného uvolnění, hra tak zůstává v útočné třetině domácích.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 4. T. Rachůnek (Balán), 20. Krejčí (Sičák, Vachovec), 24. O. Beránek, 29. Balán (Krejčí), 41. Podlipnik – 29. Horký (R. Erat, Dolníček)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Kverka, Stloukal, Gríger – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), F. Král, D. Mikyska, Čejka, Půža – R. Erat (A), Dolníček (C), Horký – Vodný, T. Havránek, Kristl – Kusko, Jan Wasserbauer, Gajarský – Malec, Tadeáš Král, Paták.

Rozhodčí: Wagner, Zubzanda – Belko, Kokrment