Sobota 16.09.2017, 23:00 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

Do zápasu nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

1. Jacob Markström (VAN) 18 zákroků, 0 obdržených gólů, 100%
    2. Tanner Pearson (LAK) 0+2
    3. Jake Virtanen (VAN) 1+0

Je za námi konec utkání, které v prodloužení vyhrál Vancouver. Rozhodující branku vsítil Boeser, jemuž asistoval brankář Nilsson. Hosté vyhráli zaslouženě, neboť utkání ve většině času kontrolovali.

64:41
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Brankář Nilsson rozehrál před sebe, kde stál BROCK BOESER, ten si najel do útočného pásma a přesnou střelou rozhodl – 3:4! Asistence: Anders Nilsson.

64:32
    S rozehrávkou pomáhá Vancouveru brankář Nilsson. Canucks míří do útočného pásma...

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení!

63:26
    Los Angeles se provinili ofsajdem, vhazovat se bude ve středním pásmu. Stále zbývá trochu času na rozhodnutí.

62:40
    Del Zotto měl gól na hokejce, střílel z ideální pozice mezi kruhy, nicméně Kuempera překonat nedokázal. Vhazuje se v obranném pásmu Los Angeles.

62:10
    Baertschi mohl rozhodnout, jenže nedokázal proměnit samostatný únik na Kuempera. Ten se předvedl pěkným zákrokem.

61:20
    Na druhé straně se po střele jednoho z útočníků domácího celku ozvala tyčka.

60:48
    Hosté jeli dva na jednoho, Horvat se snažil přihrát, ale ležícího beka nepřehodil.

60:01

Je za námi třetí třetina. Nejprve se hokejisté Los Angeles dostali do vedení, když se trefil Falkenberg. Těsně před koncem srovnal na současný stav Baertschi. Jdeme do prodloužení.

60:00

59:42
    Vypadá to, že utkání zamíří do prodloužení. Žádný z týmů se nesnaží rozhodnout.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny!

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 36. Muzzin (Pearson), 40. Brown (Pearson, LaDue), 42. Fantenberg (Brown) – 9. Granlund (Stecher, Goldobin), 33. Virtanen (Biega), 58. Baertschi (Gudbranson), 65. Boeser (Nilsson)

Los Angeles Kings: Quick (41. Kuemper) – Muzzin, Folin, Forbort, LaDue, MacDermid, Fantenberg – Cammalleri, Kopitar, Brown – Andreoff, Kempe, Brodzinski – Mersch, Shore, Nolan – Pearson, Dowd, Toffoli.
    Vancouver Canucks: Markström (31. Nilsson) – Gudbranson, Del Zotto, Biega, Holm, Stecher, Pedan – Goldobin, Horvat, Upshall – Boeser, Burmistrov, Baertschi – Dorsett, Granlund, Boucher – Virtanen, White, LaBate.