Nashville – Florida 3:5 (kon.) | Columbus – Chicago 2:5 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Tampa – Carolina 1:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:5 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (po pr.) | Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:4 (kon.)
San Jose – Anaheim 5:0 (kon.)
Dallas Stars
5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
St. Louis Blues
Středa 20.09.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

59:05
    Binnington znova na střídačce a hosté jsou na ledě se šesti bruslaři.

58:16
    Dallas právě vstřelil branku!
    Blues se pokusili ještě o hru v powerplay, ale to jim hodně nevyšlo, protože velmi brzy ztratili puk a TYLER PITLICK poté trefil opuštěnou klec. Bez asistence.

54:56
    Alexander Radulov (DAL) putuje za katr, když sekl jednoho z protihráčů a dostává za svůj prohřešek dvě minuty.

52:19
    Stars dokonávají svůj obrat, když se v přesilové hře prosadil JAMIE BENN, jenž tak poprvé v tomto utkání posílá Stars do vedení. Asistence: Julius Honka, Alexander Radulov.

51:10
    Jake Walman (STL) vyhodil puk z obranného pásma do hlediště, a domácí si tak chvíli zahrají přesilovou hru proti třem!

49:32
    Ivan Barbašev (STL) dostává dvě minuty za hákování, a Dallas tak může dokonat svůj obrat.

48:04
    Stars vyrovnávají stav utkání! Ihned po konci svého trestu BRETT RITCHIE vyletěl z trestné lavice, obdržel přihrávku a uháněl sám na Binningtona, kterého překonal svou střelou k tyči. Asistence: Mattias Janmark, Jamie Oleksiak.

45:57
    Jenže jejich snaha bude muset počkat, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Brett Ritchie (DAL).

37:25
    Carl Gunnarsson (STL) trefil svou holí do obličeje Janmarka, a tak si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

33:00
    Tak Dallas dnes opravdu chce trénovat své oslabení, jinak se to nedá vysvětlit, protože na trestnou lavici putuje další hráč v zeleném dresu, a to konkrétně Mattias Janmark na dvě minuty za držení.

32:15
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues využívají přesilovou hru! St. Louis opět odskakuje svému soupeři, když hosté využili až klasickou přesilovou hru, ve které se prosadil SAMUEL BLAIS. Asistence: Vladimír Sobotka, Tage Thompson.

30:51
    Dallas jde do tří! Jason Dickinson sekl Schmaltze, a tak si odsedí dvě minuty. Blues tedy budou hrát dlouhou přesilovku proti třem.

30:34
    Thompsonova střela orazítkovala tyč za zády domácího brankáře!

30:18
    Julius Honka (DAL) putuje na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hákování.

25:58
    Alexander Radulov (DAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Blues si zahrají přesilovou hru.

24:11
    Stars vyrovnávají utkání přesně po konci přesilové hry, když Johnsovu střelu od modré Hutton jen vyrazil a v předbrankovém prostoru byl hodně aktivní NICHOLAS CAAMANO, jenž nadvakrát protlačil touš za záda hostujícího brankáře. Asistence: Denis Gurianov, Stephen Johns.

22:10
    Kyle Brodziak (STL) oslabuje svůj tým na dvě minuty, když je vyloučen za sekání.

16:50
    Další trest na domácí straně, když na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Jason Dickinson (DAL).

13:47
    Nate Prosser (STL) však následně při svém vyhození nešťastně trefil holí do obličeje Shora, a tak si odsedí dvě minuty.

12:07
    Vince Dunn (STL) narazil Dickinsona na hrazení a za svůj prohřešek proti pravidlům si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

11:47
    Avšak Dallas bleskově snižuje! Johns nahrál v útočném pásmu MATTIASI JANMARKOVI, jehož střela vymetla veškeré pavučinky v pravém růžku Huttonovy brány. Asistence: Stephen Johns.

11:14
    Hodně aktivní St. Louis přidává druhou branku v utkání, když se hosté dostali do úniku dvou na jednoho, který vyřešili na jedničku a KLIM KOSTLIN prostřelil Bishopa. Asistence: Samuel Blais, Ivan Barbašev.

07:39
    Hokejisté Dallasu dnes zřejmě chtějí vyzkoušet své oslabení, protože na trestnou usedá Antoine Roussel (DAL), který dostává dvě minuty za hákování.

04:43
    Jenže ta končí předčasně kvůli dalšímu faulu domácího hráče, když na trestnou usedá Devin Shore (DAL), jenž svou holí zasáhl Brodziaka do obličeje.

03:27
    Střelec první branky Wade Megan (STL) je však následně vyloučen a i Dallas si zahraje svou první přesilovou hru.

03:19
    Blues využívají přesilovou hru! Tak to byla obrovská chyba domácích, jenž špatně vystřídali, čímž tak dovolili WADEU MEGANOVI, aby jel sám na Bishopa, kterého na dvakrát překonal. Asistence: Nate Prosser, Carter Hutton.

01:20
    Následně však domácí obránce podrazil Barbaševa, a tak si Blues zahrají svou první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Janmark (Johns), 25. Caamano (Gurianov, Johns), 49. Ritchie (Janmark, Oleksiak), 53. Benn (Honka, Radulov), 59. Pitlick – 4. Megan (Prosser, Hutton), 12. Kostlin (Blais, Barbašev), 33. Blais (Sobotka, Thompson)

Dallas Stars: Bishop (41. McKenna) – Lindell, Klingberg, Methot, Johns, Oleksiak, Honka – Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Shore, Ritchie – Roussel, Dickinson, Pitlick – Caamano, Hintz, Gurianov.
    St. Louis Blues: Hutton (31. Binnington) – Walman, Bortuzzo, Dunn, Prosser, Gunnarsson, Schmaltz – Steen, Thomas, Thompson – Blais, Sobotka, Kyrou – MacEachern, Barbašev, Kostin – Megan, Brodziak, Selman.