Nashville – Florida 3:5 (kon.) | Columbus – Chicago 2:5 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Tampa – Carolina 1:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:5 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (po pr.) | Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:4 (kon.)
San Jose – Anaheim 5:0 (kon.)
Colorado Avalanche
1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
Vegas Golden Knights
Středa 20.09.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

56:56
    Andrew Agozzino měl dobrou šanci, Oscar Dansk ale jeho střelu z levého kruhu vyrazil do ochranné sítě! Brankář Vegas chytá fantasticky.

56:14
    Dominic Toninato si najel do pravého kruhu, ze kterého v rychlém sledu dvakrát vypálil, Oscar Dansk ho ale dokázal v obou případech vychytat a puk vytěsnil mimo svou bránu! Velká šance.
    55:06 Tomáš HYKA - 1:4

55:06
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Deryk Engelland vybojoval mezi kruhy pro vhazování v obranném pásmu puk a po pravé straně vyrazil do rychlého přečíslení 2 na 1 TOMÁŠ HYKA, který v kruhu pro vhazování zamíchal s pukem a střelou zápěstím propálil Spencera Martina mezi betony! Krásný gól na 4:1. Asistence: Deryk Engelland a Jon Merrill.

52:47
    Gabriel Bourque si z levého křídla krásně sjel před bránu a v blízkosti přední tyče se snažil skórovat bekhendem, Oscar Dansk byl ale i tentokrát připraven! Fantastický zákrok.

50:56
    K dorážce se vzápětí v blízkosti levé tyče dostal Nathan MacKinnon, ani on ale výborného Oscara Danska neprostřelil! Brankář Vegas nyní čaruje.

50:55
    Mikko Rantanen v pravém kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím a mířil pod horní tyč, Oscar Dansk ale puk vyrazil a stále neinkasoval!

50:15
    Luca Sbisa fauloval Mikka Rantanena a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro Avalanche.

50:12
    Alexander Kerfoot se ocitl před bránou ve velké příležitosti, Oscara Danska ale nepřekonal!

41:18
    Carl Soderberg se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, střídající Oscar Dansk ho ale vychytal! Kontaktní gól se zatím nekoná.

40:19
    Paul Thompson v úvodu třetí třetiny fauloval Nathana MacKinnona a dostal dvě minuty za sekání.

40:01
    Střídání v týmu Vegas Golden Knights: ze hřiště odchází Maxime Lagace, přichází Oscar Dansk.

38:51
    Faulovaný Nathan MacKinnon se v blízkosti levé tyče ocitl ve slibné šanci, Maximea Lagacea ale v závěru prostřední části nepropálil! Stav: 1-3.

38:31
    Alex Tuch fauloval unikajícího Nathana MacKinnona a dostal dvouminutový trest za sekání.
    37:03 Nathan MACKINNON - 1:3

37:03
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Erik Johnson napřáhl v blízkosti pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, kterou na vzdálenější levé tyči dokázal Maxime Lagace vyrazit, k dorážce se ale dostal NATHAN MACKINNON, a přestože puk ve vzduchu netrefil ideálně, stačilo to na to, aby puk nad pravým betonem přesouvajícího se brankáře Vegas proskákal do brány! Další využitá hra 5 na 3 v zápase a první na straně Avs. Je sníženo 1:3. Asistence: Erik Johnson a Alexander Kerfoot.

36:11
    Alex Tuch byl vyloučen za zdržování hry a souběžně s ním Paul Thompson za podražení. Přesilová hra 5 na 3!

33:51
    Nathan MacKinnon vyfasoval dvě minuty za držení poté, co fauloval Teema Pulkkinena.

33:19
    Tomáš Hyka si najel do pravého kruhu pro vhazování a ze slibné pozice zamířil mezi tři tyče, Spencer Martin byl ovšem pozorný a puk vytěsnil mimo! Český útočník má asistenci.

30:59
    Dominic Toninato byl vyloučen na dvě minuty za sekání poté, co fauloval Erika Haulu.

24:39
    Erik Johnson se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže Maxime Lagace podává fantastický výkon a po dalším bravurním zákroku drží nadále čisté konto! Paráda.

22:41
    Oscar Lindberg mohl skórovat v oslabení, jeho pokus z velké blízkosti ale dokázal Spencer Martin vyrazit! To byla velice slibná příležitost.

21:04
    Luca Sbisa byl v úvodu druhé třetiny vyloučen za sekání poté, co fauloval Mikka Rantanena.

19:08
    Jonathan Marchessault vyhodil puk přes ochranné sklo a následovaly dvě minuty za zdržování hry.

12:43
    Mason Geertsen se pustil do křížku s Paulem Thompsonem a dostal dvě minuty za hrubost. Přesilová hra 5 na 3! Dokáží ji hosté opět využít?

12:43
    Matt Nieto fauloval Jona Merrilla a dostal dvě minuty za hákování. Využijí Vegas další početní výhodu?

11:39
    Tomáš Hyka se ocitl před bránou v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, Spencer Martin ale puk vyrazil! Český útočník hraje velice dobře.

09:44
    Před bránou se ocitl ve velké šanci Alexander Kerfoot, jeho střelu ale na poslední chvíli zablokoval Deryk Engelland! Skvělý zákrok.

09:01
    Paul Thompson držel Travise Barrona a dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra pro Avalanche.
    07:47 Oscar LINDBERG - 0:3

07:47
    Tomáš Hyka krásnou přihrávkou našel OSCARA LINDBERGA, který se v blízkosti pravé tyče ocitl v obrovské šanci a Spencerovi Martinovi nedal šanci! Vegas s přispěním českého útočníka využilo druhou přesilovou hru a vede v Pepsi Center již 3:0! Golden Knights zatím v přípravě válí. Asistence: Tomáš Hyka a Jason Garrison.

07:05
    Matt Nieto zastavil nedovoleně Nicka Suzukiho a dostal dvě minuty za sekání. Další početní výhoda Vegas.

06:49
    David Perron je v dresu hostujícího celku hodně vidět a nyní se v levém kruhu pro vhazování ocitl ve velmi slibné šanci, jenže jeho zakončení z blízkosti minulo bránu! Mohlo to být 3:0.
    06:09 Jonathan MARCHESSAULT - 0:2

06:09
    JONATHAN MARCHESSAULT si po přihrávce Jasona Garrisona nabruslil do levého kruhu pro vhazování a z jeho vnější strany napřáhl k prudké střele, která skončila v síti! Spencer Martin podruhé kapituloval a Vegas vede po využití přesilové hry 5 na 3 o dvě branky. Asistence: Jason Garrison a Reilly Smith.

05:53
    Ve stejném čase byl navíc za nesportovní chování vyloučen Nathan MacKinnon. Vegas tedy mají přesilovou hru 5 na 3!

05:53
    Alexander Kerfoot fauloval Teema Pulkkinena a dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Vegas.
    05:16 Brad HUNT - 0:1

05:16
    BRAD HUNT po přihrávce Alexe Tuche napřáhl v prostoru mezi pravým kruhem pro vhazování a modrou čárou k prudké střele, kterou Spencer Martin propustil za svá záda a Vegas vede v Coloradu 1:0! Asistence: Alex Tuch a Luca Sbisa.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 38. MacKinnon (Johnson, Kerfoot) – 6. Hunt (Tuch, Sbisa), 7. Marchessault (Garrison, Smith), 8. Lindberg (Hyka, Garrison), 56. Hyka (Engelland, Merrill)

Colorado Avalanche: Martin (Cannata) – Siemens, Johnson (A), Geertsen, Timmins, Cowen, Meloche – Kerfoot, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Agozzino, Beaudin, Grimaldi – Barron, Soderberg, Nieto – Lewis, Toninato, Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Vegas Golden Knights: Lagace (41. Dansk) – Garrison (A), Miller, Merrill, Engelland (A), Sbisa, Hunt – Marchessault, Šipačjov, Smith – Perron, Haula, Suzuki – Hyka, Lindberg, Tuch – Pulkkinen, Bellemare, Thompson. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Ian Walsh, Reid Anderson. Čároví: Trent Knorr, Ryan Gibbons