Otrokovice – Chodov 3:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pátek 22.09.2017, 20:30 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 4. kolo

58:10
    Domácí jsou bez brankáře!
    58:03 Tomáš SOVJÁK - 3:5

58:03
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ SOVJÁK střelou tahem překonal Baráka a vykřesal tak poslední naději pro domácí tým! Asistence: Petřík.

55:08
    Tom Ondrůšek mohl vstřelit branku ! Po rychlé akci se zjevil sám před Michaljovičem, ale netrefil vůbec branku ! Už mohlo být definitivně hotovo.
    52:55 Martin KOUTNÝ - 2:5

52:55
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tak to už s Otrokovicemi nevypadá dobře. MARTIN KOUTNÝ vybojoval balonek a hezkou narážečkou s Řezáčem se zbavil obránce a pak míček uklidil opět pod horní tyčku. Asistence: Martin Řezáč.

52:03
    Ondruška vychytal fantastickým zákrokem domácí brankář!
    50:43 Jan VACENOVSKÝ - 2:4

50:43
    Jednoduchá, ale technicky náročná akce Chodova. Lob z poloviny hřiště zpracoval za brankou Dan Kaškovský a hned z první poslal nahrávku před branku, kde stál JAN VACENOVSKÝ a ten uklidil míček pod břevno. Chodov navyšuje náskok! Asistence: Kaškovský.

49:58
    Velká šance Řezáče! Michaljovič ležel na zemi a nemohl by s touto střelou nic dělat, jenže Řezáč trefil nohy posledního obránce!

42:39
    Ani na dvakrát z velké blízkosti se nepodařilo hostům procpat balonek do branky. Velká šance Chodova !

38:14
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Ondřej Plíhal – 2 minuty, Sekání).
    33:00 Marek ZAPLETAL - 2:3

33:00
    MAREK ZAPLETAL přízemní střelou od mantinelu propálil Baráka a snižuje stav utkání na 2:3! Asistence: Michal Nagy.
    26:04 Michal STRACHOTA - 1:3

26:04
    MICHAL STRACHOTA proběhl přes půlku hřiště, z bránících hráčů udělal kuželky a pak zavěsil do šibenice. Nádherná branka. Asistence: Vacenovský
    23:44 Marek MATEJČÍK - 1:2

23:44
    I Chodov využívá svou přesilovou hru. Podhrádský si párkrát vyměnil míček s MARKEM MATEJČÍKEM, který nekompromisní bombou propálil domácího brankáře. Chodov otáčí skóre. Asistence: Michal Podhráský.

23:18
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Kittel – 2 minuty, Sekání).

20:19
    Fantastický zákrok proti Ondruškovi předvedl Radovan Michaljovič !!
    14:46 Marek VÁVRA - 1:1

14:46
    Máme bleskurychle srovnáno. Ondřej Mikeš táhl dlouho balonek u pravého mantinelu a střílel tahem. Domácímu brankáři vypadl míček k pravé noze, kde stál MAREK VÁVRA, který měl snadnou práci a vstřelil vyrovnávací branku. Asistence: Ondřej Mikeš.
    12:21 Petr KITTEL - 1:0

12:21
    A máme tu první branku zápasu a využitou přesilovou hru ! Kostka pálil z pravé strany hřiště, Barák jeho střelu pouze vyrazil a k dorážce se dostal PETR KITTEL, který překonal hostujícího brankáře. Asistence: Kostka.

11:21
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Jan Vacenovský – 2 minuty, Držení).

09:02
    Lukáš Petřík dostal skvělou křižnou nahrávku, ale jeho střela minula branku! První větší branková příležitost zápasu !

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 13. Kittel (Kostka), 33. Zapletal (Mich. Nagy), 59. Sovják (Petřík) – 15. Vávra (Mikeš), 24. Matejčík (Podhráský), 27. Strachota (Vacenovský), 51. Vacenovský (Kašovský), 53. Koutný (Řezáč)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Štěpánek, Jurčík – Janeček, Zapletal, Koníček – Rozumek, Pešat, Kittel – Kvapil, Petřík, Čevela.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Strnad, Podhráský – Maxa, Mikeš, Vávra – Vávra, Ondrůšek, Řezáč – Koutný, Matejčík, Strachota – Vacenovský, Plíhal.

Rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej