Kunlun – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Nižněkamsk – Barys 0:3 (kon.) | Jaroslavl – Petrohrad 1:6 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 3:2 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 5:1 (kon.) | Soči – Omsk 0:6 (kon.)
HK Soči
0:6 (0:1, 0:4, 0:1)
Avangard Omsk
Pondělí 02.10.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

59:11
    V závěru utkání se bude ještě jednou vylučovat! Vadim Chomickij dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

56:09
    A domácí celek musí jít do tří! Pavel Padakin totiž dostává dvě minuty za podražení.

54:44
    Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. – příliš mnoho hráčů).

47:25
    Soči si zahraje další přesilovku! Nikolaj Lemťugov tentokrát dostává dvě minuty za držení.

44:43
    Alexandr Pěrežogin vyfasoval dvě minuty za držení. Soči může snížit nepříznivé skóre.

34:28
    A domácí celek bude hrát ve třech! Pavel Padakin totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

34:23
    Bude se znovu vylučovat. Šmeljov vyfasoval dvě minuty za podražení.

28:35
    Jevgenij Medveděv vyfasoval další dvě minuty za podražení.

15:03
    Svou první přesilovku si zahraje i Soči! Semjon Košelev dostává dvě minuty za podražení.

11:17
    Jevgenij Lapenkov vyfasoval dvě minuty za hákování. Omsk si zahraje první přesilovku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 12. Chochrjakov (J. Medveděv), 23. A. Galimov (Berezin), 29. Stas (Ahnelöv, Fajzullin), 32. Ahnelöv (Pjanov, I. Michejev), 38. A. Galimov (Fajzullin, Martynov), 57. Gustafsson (K. Semjonov)

HK Soči: Barulin (32. Šikin) – Chomickij, Chochlov, Ščitov, I. Vorobjov, Pedan, Miromanov – Cvetkov, Lapenkov, Šmeljov – Önerud, Wellman, Collins – O'Dell, Padakin, Grebenščikov – Ščegolkov, Tomilin, A. Ivanov.
    Avangard Omsk: Šilin (Furch) – A. Osipov, J. Medveděv, Ahnelöv, Berezin, Gustafsson, Martynov, Minejev – Chochrjakov, Lemťugov, Kugryšev – I. Michejev, Košelev, Pjanov – K. Semjonov, A. Petersson, Pěrežogin – A. Galimov, Manukjan, Stas – Fajzullin.

Rozhodčí: Bukim, Naumov – Šeljanin, Zacharenkov