Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Bulharsko
2:2 (1:1)
Kazachstán
Pátek 06.10.2017, 17:30 • Trace Arena, Stara Zagora • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

81
    Hosté už nemají na co čekat a rozhodli se posílit ofenzivní řady! Ze hřiště odchází Slambekov s Kalmuratovem. Tyto dva hráče na posledních deset minut nahradí Najaryjan s Lyukhayem.

78
    Poslední střídání na domácí straně. Aleksandara Georgieva nahrazuje na závěr utkání Rusev.

63
    Poprvé v tomto utkání střídají i hosté, dohráno má Zajnutdinov. Toho na zhruba poslední půlhodinu vystřídá Omirtajev.

46
    Bulhaři v poločase dvakrát střídali. Dimitrova s Petkovem nahrazují Jordanov s Krastevem.