Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Belgie
1:1 (1:0)
Švédsko
Pátek 06.10.2017, 20:00 • Den Dreef, Lovaň • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

90
    V poslední minutě se do zakončení dostal Lukebakio! Jeho pokus vyrazil hostující brankář s problémy na rohový kop, který už spěchá rozehrát Schrijvers!

85
    Dimata minul hostující bránu a bylo to poslední, co dnes předvedl. Na jeho místo se v samotném závěru podívá Lukebakio.

81
    Podruhé střídají i Švédové. Larsson vbíhá na trávník. Opačným směrem pak míří Engvall.

79
    Druhé střídání na straně Belgie. Ze hřiště odchází Mbenza, kterého nahrazuje Leya.

74
    Poprvé v tomto duelu střídají i hosté. Místo Svanberga na závěrečných dvacet minut zaujme Asoro.

67
    Je to tak, domácí využívají prvního střídání. Dohráno má Vanlerberghe, kterého nahrazuje Miangue.
    61. DAGERSTÅL - 1:1

61
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Hosté rozehrávali rohový kop, jehož exekuci si vzal na starost znovu Salétros. Na bližší tyč si naběhl FILIP DAGERSTAL, jehož hlavička zapadla do brány! Zasloužená branka pro Švédy!

34
    Hosté však propadli, Rakip fauloval Dimatu a po zásluze vidí úvodní kartu tohoto duelu.
    30. VANLERBERGHE - 1:0

30
    Belgie právě vstřelila branku!
    Skvělá individuální práce JORDIHO VANLERBERGHA na levé straně hřiště. Střelecký pokus tohoto hráče zpoza šestnáctky končí v šibenici brány Dahlberga! To byla nádherná branka, Belgičané jdou do vedení!

13
    Další velká příležitost pro hosty, kteří už podruhé v tomto utkání nastřelili tyč, tentokráte to byl Wahlqvist! Bude z toho rohový kop pro Švédsko!

2
    Švédové doslova vlétli na svého protivníka! Hned ve druhé minutě nastřelil Engvall tyč! Následně se k míči dostal Rakip, jehož pokus byl zblokován na roh!