Opava – Slovácko 1:1 (3:1 po pen.) | Frýdek-Místek – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:2 (kon.)
Plzeň – Teplice 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 2:3 (kon.)
po penal. (3:1)
Slezský FC Opava
1:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 07.10.2017, 10:30 • MěS Lipova 105/2 • Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

SFC Opava: Vyklický – Štefka, Dybal, Stošek, Veselý, Hartmann (K), Darmovzal, Musila, Fusek, Čonka, Souček
    Náhradníci: Šefčík, Hluchý, Večerek, Koschatzký, Javorek

1.FC Slovácko: Horáček – Baran, Jamný, Řihák, Miklík, Chytil, Pernica, Leskovjan, Olšanský, Janša, Hajnoš
    Náhradníci: Polášek, Jahoda, Jaich, Furmánek, Trčka

Rozhodčí: Boček – Páral, Částečka.

1

2
    Horáček vykopával od vlastní brány, ale trefil pouze domácího Součka, od kterého se míč odrazil zpátky jen těsně nad bránu domácích.

12
    Na centr z levé strany si vyskočil hostující Janča, gólmana Vyklického ale nepřekonal.

15
    Máme za sebou prvních patnáct minut hry a zatím jsme ještě žádnou branku neviděli.

18
    Janča se dostal znovu v šestnáctce na centrovaný míč z levé strany, ale situace dopadla úplně podobně jako před šesti minutami.

21
    Tentokráte centr z pravé strany do pokutového území domácích našel Barana, kterému míč vyrazil Vyklický na rohový kop.

30
    Uplynulo nám dalších patnáct minut a ve skóre se zatím nic nezměnilo.

39
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    ADAM ŘIHÁK nádhernou střelou z dvaceti metrů trefil přesně.

45

46
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Fusek, přichází Šefčík.

46

48
    Marek Janča se uvolnil přes obranu soupeře, dostal se ke střele, kterou brankář Vyklický vyrazil na roh.

56
    Po přímém kopu, který rozehrával Souček se dostal k hlavičce Hartman, brankář Horáček jeho střelu vyrazil.

58
    Baran zakončil nádhernou akci, Vyklický ale jeho šanci výborným zákrokem zneškodnil.

58
    Žlutou kartu dostává Stošek (SFC Opava).

65
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Souček, přichází Večerek.

75
    Opava právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu domácích si jeho hráči udrželi tlak, míč se dostal do pokutového území, kde se ho ujal DOMINIK DYBAL, který střelou k tyči vyrovnal.