Olympik Mělník B – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Kladno 9:6 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
9:6 (3:5)
FK Kladno
Neděle 29.10.2017, 20:08 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 5. kolo

Rapidu se náramně vydařila druhá dvacetiminutovka, kterou ovládl poměrem 6:1. Ústí nad Labem se po vítězství nad Kladnem ujímá vedení ve druholigové tabulce, skupině Západ. Diváci na severu Čech oslavují průběžné prvenství velmi hlasitě.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 5:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:52:27)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (hrající trenér FC Rapid Ústí nad Labem):
    "I přes úvodní branku jsme podali v prvním poločase bojácný výkon a nepamatuji, kdy jsme naposledy inkasovali tři góly v jedné minutě, které určily ráz první půle. Soupeř nám odskočil až o tři branky, na které jsme reagovali hrou bez brankáře, při které jsme snížili na rozdíl dvou gólů a dohráli úvodní dvacetiminutovku. Nutno podotknout, že Kladno mělo ještě další brankové příležitosti, které nevyužilo. V prvním střídání druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat a nakoplo nás to k lepšímu výkonu, se kterým jsem spokojen. Utkání se rozhodlo ve druhé půli, kdy jsme byli více produktivní."

Jiří Veselý (FK Kladno): "V první půli jsme byli lepší, využít jsme měli více šancí. Brankový rozdíl mohl být po dvaceti minutách v náš prospěch vyšší, ale druhý poločas nás domácí jasně přehráli. O naší prohře rozhodly také standardní situace soupeře."

39:11
    Rapid právě vstřelil branku!
    Gól do prázdné brány! MARTIN GAJDOŠ nemohl neproměnit přihrávku Davida Filingera a pojišťuje vedení svého celku. Asistence: David Filinger.

38:34
    Kladno při hře bez brankáře pokračuje v tlaku.

37:16
    Kladno právě vstřelilo branku!
    MARTIN KAVÁLEK proměnil pokutový kop k pravé tyči.

37:16
    Byla nařízena penalta ve prospěch Kladna po zahrání Tomáše Vobořila rukou v brankovišti.

36:40
    Gól do prázdné brány! MATĚJ KLIER se dnes podruhé prosadil, když z obranné poloviny trefil prázdnou bránu. Asistence: David Filinger.

36:11
    David Filinger z otočky od levé postranní čáry z prostoru před střídačkou Kladna prázdnou bránu netrefil!

35:46
    Hosté kombinují na útočné polovině.

34:32
    Petr Šnídl míří na hrací plochu místo Davida Tetoura, power-play Kladna!

34:32
    Oddechový čas pro hosty.

34:32
    Matěj Klier z rohu předložil gólovou přihrávku TOMÁŠI JELÍNKOVI, který se do odkryté brány nemýlil. Asistence: Matěj Klier.

34:24
    Hlavička Pavla Stejskala skončila mimo.

32:44
    Adam Virt ponechal patičkou balón Davidu Filingerovi, který levačkou minul.

31:41
    Opět se pokusil střílet David Filinger, zkušený futsalista se svou zadovkou ale neuspěl.

30:50
    David Filinger se dostal do samostatného úniku, David Tetour vyrazil míč do tyče!

30:28
    Ústí nad Labem opět ve vedení! Martin Dlouhý servíroval křižnou přihrávku MATĚJI KLIEROVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Dlouhý.

29:59
    Tomáš Jelínek se v rozmezí několika sekund dopustil dvou akumulovaných faulů, které má Rapid na kontě již čtyři.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 5. Jelínek (Vobořil), 8. Vobořil (Jelínek), 17. Vobořil (Klier), 22. Dlouhý (Vobořil), 23. Mach (Dlouhý), 31. Klier (Dlouhý), 35. Jelínek (Klier), 37. Klier (Filinger), 40. Gajdoš (Filinger) – 5. Jaráb (Fugdiar), 7. Caizl, 7. Chaloupka, 7. Chaloupka, 15. Jaráb (Vašák), 38. Kaválek (pen.)

Karty:   23. Kaválek (KLA), 27. Caizl (KLA)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Mrázek) – Filinger, Virt, Klier, Jelínek – Gajdoš, Mach – M. Dlouhý, Vobořil – připraven Kapoun. Hrající trenér: Martin Dlouhý.
    FK Kladno: Tetour (Skalák) – Jaráb, Vašák, Stejskal, J. Čurda, připraven Kaválek – Fugdiar, Caizl – Chaloupka, Šnídl – připraven Bejbl. Trenér: Jiří Veselý.

Rozhodčí: M. Čurda, Vrtal; delegát: Smreček