Boston – Vegas 2:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 3:1 (kon.)
Tampa – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Columbus 3:7 (kon.) | Minnesota – Montreal 6:3 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 0:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Carolina 5:3 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – Buffalo 4:5 (kon.) | Los Angeles – Toronto 5:3 (kon.)
Florida Panthers
3:7 (1:2, 2:3, 0:2)
Columbus Blue Jackets
Pátek 03.11.2017, 00:35 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:15
    Aaron Ekblad sekl soupeře a je pravděpodobně posledním vyloučeným hráčem dnešního zápasu.

Na vyloučení: 6-3.

49:17
    Markus Hännikäinen si na okamžik odpočine za vražení na hrazení, zatímco Michael Haley jde ven také na dvě minuty, ovšem za napadení.

Na vyloučení: 5-3.

45:14
    Kevin Yandle z domácí strany dostává dvě minuty za napadení. A to je patrně všechno, jelikož hit Panarina shledali sudí jako čistý.

Na vyloučení: 4-2.

39:39
    Tři vyloučení během jedné situace. Brandon Dubinsky dostává dvě plus dvě minuty za krosček, naopak z druhého týmu Yandle si odsedí dvě minuty za napadení. Florida tak bude hrát vůbec první přesilovku zápasu.

Na vyloučení: 3-2.

08:24
    Jonathan Huberdeau se tak vehementně snažil vyhodit kotouč z pásma, až jej poslal nejen z pásma, ale i z celého kluziště. Dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 5. Pysyk (Trocheck, J. McGinn), 21. McCoshen (Vrbata, Trocheck), 29. Trocheck (Yandle, MacKenzie) – 12. J. Anderson (Dubinsky, Dubois), 17. J. Anderson (Nutivaara, Jenner), 26. Hännikäinen (D. Savard, Calvert), 30. Bjorkstrand (S. Jones, Milano), 32. Bjorkstrand (Werenski, Calvert), 44. Motte (Jenner, Nutivaara), 47. Jenner (Panarin, Werenski)

Florida Panthers: Reimer (30. Niemi) – Yandle (A), Ekblad, McCoshen, Pysyk, Matheson, Petrovic – Huberdeau (A), Barkov, Dadonov – J. McGinn, Trocheck, Vrbata – Balisy, Bjugstad, Tippett – Haley, MacKenzie (C), Malgin.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Panarin, N. Foligno (C), J. Anderson – Jenner (A), Dubinsky, Motte – Calvert, Wennberg, Bjorkstrand – Milano, Dubois, Hännikäinen.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Jean Hebert – Darren Gibbs, Jonny Murray