Füchse Berlin – Flensburg 26:30 (kon.)
Füchse Berlin
26:30 (13:14)
SG Flensburg-Handewitt
Čtvrtek 09.11.2017, 19:00 • Max-Schmeling-Halle, Berlin (kapacita 11.900) • Německá Bundesliga

Šlágr 12. kola Bundesligy je za námi, Flensburg vydřel cenné dva body do tabulky, prvních 20 minut sice hrál druhé housle a prohrával už 11:6, do konce první půle ale skóre obrátil a vedl 13:14. Od té doby již Lišáky do vedení hostí nepustili, i díky skvělému Anderssonovi a Jeppssonovi, za očekáváním však zůstal na domácí straně šutér Nenadic. Utkání tak skončilo prohrou Lišek 26:30, z prvního bundesligového onlajnu tuto sezonu se s vámi loučí Tomáš Kalas. (20:35:15)

Konec zápasu. (26:30)
    60
    Gól vstřelil tým Füchse Berlin (Glandorf). (26:30)
    60
    Gól vstřelil tým Füchse Berlin (Lindberg). (26:29)
    59
    Wanne takovou polochůzí a polostřelou skóruje a je to zmar a zkáza Berlína, který měl mač dobře rozehraný. (25:29)

59
    Osobka v podání domácích, hrají absolutně vabank. (25:28)

58
    Halu zmrazil skvělým zákrokem Andersson a teď už asi opravdu hotovo je. (25:28)

58
    Lišky bez brankáře, hrají 7 na 6! (25:28)

58
    Oddechový čas pro domácí. Zřejmě poslední možnost, jak zdramatizovat utkání. (25:28)
    58
    Glandorf navíc z podstřelu propálil Heinevettera a zdá se hotovo. (25:28)

58
    Bude to už hodně těžké pro Berlín, dvě a půl minuty do konce a je to o dvě branky. (25:27)

57
    Na druhé straně se nedokázal Nenadic prosadit přes výborně chytajícího Anderssona! (25:27)

57
    Střela Lauge Schmidta v jasné pozici minula bránu! (25:27)
    57
    Gól vstřelil tým SG Flensburg-Handewitt (Toft Hansen). (25:27)
    56
    Chuť si ale spravil z dorážky, Moller byl bezmocný. (25:26)

56
    Kopljar naskočil do brankoviště, kde měl obránce a Lindberg házel hod proti novicovi Mollerovi, neuspěl! (24:26)
    55
    Naprosto ledabylá přihrávka Jeppssona v pasivitě na křídelníka Wanneho, která ale překvapivě prošla a je to o dva. (24:26)

55
    Lauge Schmidt byl při střele faulován, po úpravě plochy se rozehraje volný hod. (24:25)