Sparta – Chodov 2:7 (kon.) | Bulldogs – Znojmo 9:3 (kon.) | Střešovice – Liberec 7:6 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
7:6 (1:2, 3:3, 2:1 - 1:0)
FBC Liberec
Neděle 26.11.2017, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Livesport Superliga • 14. kolo

Je konec! V zápase nakonec vítězí domácí tým, který získává dva body za výhru v prodloužení. Dnešní utkání muselo diváky bavit, jelikož jsme viděli hru nahoru dolu. Škoda pro Liberec, protože Valeš měl na hokejce rozhodující branku, jenže Rebro předvedl zákrok z říše snů.

Ode mne je to pro dnešek vše, někdy zase napočtenou. (20:09:58)

61:55 Petr BRAUTFERGER - 7:6

61:55
    Tatran právě vstřelil branku!
    A Střešovice rozhodují zápas nádhernou akcí, které se zúčastnili všichni čtyři hráči v poli a míček šel z hole na hůl. Nádhernou krosovou přihrávku získal PETR BRAUTFERGER a na něj už jen zívala prázdná brána.
    Asistence: Jakub Slavík.

61:20
    Střešovice získaly míček a zkoušejí to bez brankáře.

60:24
    Liberec mohl rozhodnout! Valeš dostal skvělý křižný pas skrze brankoviště, jenže proti jeho střele se neskutečně přemístil Rebro, který drží naděje Tatranu.

60:01

Ne, ani jeden z týmů nedokázal rozhodnout v základní hrací době a jedno je jisté. Oba týmy si odvezou alespoň jeden bod z dnešního zápasu. Ovšem který z nich získá dva?

60:00

59:00
    Poslední minuta do konce třetí části!

58:14
    Vítovcovi se střela moc nepovedla, trefil jen prvního stojícího hráče.

57:45
    Dokáže jeden z týmů rozhodnou utkání ještě v základní hrací době?

56:54
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Dominik Hiadlovský – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Petr Brautferger – 2 minuty, Nesportovní chování).

56:23
    Rychlá střela Tlapáka mohla rozhodnout celé utkání, avšak Janota si připsal skvělý zákrok!

55:47
    Tatran je v pěti.

55:39
    Salát nádherně vystřelil, ovšem trefil jen obranu domácích.

54:58
    Střešovice se opět hnaly do nebezpečného útoku v oslabení, tentokrát z toho branka nepadla.

54:26
    Střela libereckého hráče byla velmi dobrá a Rebro vytáhl skvělá reflexivní zákrok rukou!

53:47
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Jan Svoboda – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 11. Svoboda (Vítovec), 28. Brautferger (Vítovec), 33. Meliš (TS), 39. Svačinka (Jiř. Kolísko), 46. Ja. Kolísko (Meliš), 50. Tlapák (Mühlfait), 62. Brautferger (Slavík) – 1. Ferdan, 4. Kroupa (Valeš), 23. Procházka (Ferdan), 38. Procházka (Hiadlovský), 39. Švejkovský (vla.), 41. Valeš (Marek)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Tlapák, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Vítovec – Nehila, Jiř. Kolísko, Slavík – Sládeček, Jak. Kolísko, Meliš – Svoboda, Gašparík, Váňa – Sádlo, Brautferger.
    FBC Liberec: Janota (Vaníček) – Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Procházka, Valeš – Salát, Hůza, Marek – Ferdan, Šoltys, Kořínek – Hiadlovský, Hrůza, Balatka – Kroupa.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora