Chrudim – Gamaspol Jeseník 1:8 (kon.) | Vysoké Mýto – Třinec 1:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Gamaspol Jeseník 4:3 (kon.)
Chrudim – Třinec 6:2 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 1:3 (kon.)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
1:1 (0:1)
SKP Ocel Třinec
Neděle 26.11.2017, 10:50Dorostenecká liga futsalu • 1. kolo

Konec zápasu. (11:43:39)

39:00
    Rozběhla se nám již poslední minuta, vypadá to, že duel skončí nerozhodně.

37:56
    Po střele Erika Rajnocha zaduněla za třineckým gólmanem spojnice břevna a tyče!

35:00
    Ondřej Kisza nadvakrát pálil z dobré pozice, gólman Daněk ale dokázal udržet skóre nerozhodné.

33:34
    Z volného přímého kopu Nejzbach nic nevytěžil, vzápětí pálí Erik Rajnoch nad branku Třince.

33:16
    Domácí Nejzbach dostane k dispozici standardní situaci z vynikající pozice, co vymyslí?

31:11
    Time out v krátkém sledu na obou stranách, je vidět, že se nám druhý dnešní duel blíží do svého finále.

29:50
    Skvělý zákrok nyní vystřihl Ondřej Daněk, který skluzem mimo pokutové území sebral míč z nohy hostujícího Martynka!

28:53
    Vstřelená branka hráče Nejzbachu povzbudila a ti se snaží o zvrácení stavu na svoji stranu. Třinecké čeká ještě perných jedenáct minut.

26:46
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen se Východočeši dočkávají vyrovnání! Přesnou střelou se prezentoval ŠIMON ŠTANGLICA – 1:1!

24:21
    Třinečtí jsou ve druhé půli živější a chtějí ještě navýšit svůj náskok. Szotkowskiho zakončení skončilo skvělým zákrokem Daňka, který vyrazil balon na rohový kop.

21:02
    Aktivní Filip Szotkowski znovu unikal zadákům Nejzbachu, ve vzájemném souboji ale na brankáře Daňka nevyzrál.

20:01

20:00

19:20
    Běží nám již poslední minuta první půle, domácí celek se snaží o vyrovnání.

17:50
    David Bednár mohl srovnat nepříznivý stav, před prázdnou brankou ale letící míč promáchl.

16:56
    Za špatné střídání dostal od rozhodčího žlutou kartu třinecký Filip Szotkowski.

14:50
    Oddechový čas si bere třinecký kouč Jaroslav Hudieczek.

13:21
    Mariusz Chmiel měl na noze druhou branku Třince, z pravé strany ale trefil pouze boční síťku domácí branky.