Nižněkamsk – Ufa 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:1 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Soči – Kazaň 1:3 (kon.) | HC Slovan – Kunlun 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Red Star Kunlun
Pondělí 27.11.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:39:35)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Domácí hráči dokázali nastavenou hrací dobu využít už v její první minutě, když o bonusovém bodu navíc rozhodl krásným sólem Zach Boychuk. Už zítra čeká Slovan další těžký duel, kdy přivítá mužstvo z Dálného Východu, a sice z Vladivostoku.

60:27 Zach BOYCHUK - 2:1

60:27
    Slovan právě vstřelil branku!
    A hned z rychlého protiútoku domácí skórují a připíší si tak bonusový bod navíc. ZACH BOYCHUK sebral hostům puk ve středním pásmu a unikl všem. Těsně před Hellbergem pak vyslal střelu, která prošla mezi jeho betony a skončila za jeho zády – 2:1. Je tedy rozhodnuto. Slovan si připíše dva body, hosté jeden. Bez asistence:

60:13
    Brulé střílel z levé strany po přihrávce od Kanea, ale Štěpánek kryje. Na druhou stranu míří domácí.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Andrej Šťastný si sjel před branku Kunlunu a snažil se o teč po střele Genowaye, ale nic z toho nebylo.

58:38
    Hosté se natlačili do útočného pásma. Genoway však byl rychlejší a u zadního mantinelu puk dojel. Na opačnou stranu tak mohou zamířit hráči Slovanu.

58:19
    Před hostující brankou vznikla skrumáž a v ní přihrál Kašpar Buchtelemu. Druhý jmenovaný ale z levé strany kotouč za Hellbergova záda neprotlačil. Ten ho tak má ve své moci a drží svůj tým.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Domácí jsou už v plném počtu.

56:30
    U mantinelu sebral kotouč Hrnka a hned bez čekání ho poslal až před hostující branku. Kunlun tak bude muset svou další akci zakládat úplně znovu z vlastní třetiny.

55:44
    Nikita Chlystov střílel od modré čáry a kotouč prošel až před Štěpánka. Obrana Slovanu ho ale dokázala zachytit a poslala mimo ohrožení vlastní branky.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Buchtele (Barker), 61. Boychuk – 35. Brulé (Blacker, Lessio)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Sersen (A), Després, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Co. Genoway, Boychuk, Buchtele – Skalický, A. Šťastný, Šerbatov – J. Mikúš, Sádecký, Hrnka.
    Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Blacker, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, N. Chlystov, Ďaloga, Vorobej – Wolski (A), Brulé, Ponikarovskij (C) – Lessio, Kane (A), DeFazio – O'Donnell, Rissanen, Chipchura – Jaw, Lockhart, Ibragimov.

Rozhodčí: Kislov, Birin – Šalagin, Šišlo

Diváci: 7 557