Nižněkamsk – Ufa 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:1 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Soči – Kazaň 1:3 (kon.) | HC Slovan – Kunlun 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Red Star Kunlun
Pondělí 27.11.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

55:18
    Skalický podrazil soupeře a Kunlun bude hrát další přesilovou hru.

50:53
    Blacker inkasuje dvě minuty za sekání a nabízí tak přesilovku domácímu týmu. Ta ale začne až za půl minuty, nyní se bude hrát ve čtyřech.

49:27
    Bačík inkasuje dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici. Hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

15:30
    Také Slovan si zahraje přesilovou hru. Rissanen inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.

05:51
    Genoway sekl soupeře a dostává za to dvě minuty. Kunlun si tak jako první zahraje přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Buchtele (Barker), 61. Boychuk – 35. Brulé (Blacker, Lessio)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Sersen (A), Després, Barker, Meszároš (C), Bačík, T. Voráček – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Co. Genoway, Boychuk, Buchtele – Skalický, A. Šťastný, Šerbatov – J. Mikúš, Sádecký, Hrnka.
    Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Blacker, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, N. Chlystov, Ďaloga, Vorobej – Wolski (A), Brulé, Ponikarovskij (C) – Lessio, Kane (A), DeFazio – O'Donnell, Rissanen, Chipchura – Jaw, Lockhart, Ibragimov.

Rozhodčí: Kislov, Birin – Šalagin, Šišlo

Diváci: 7 557