New Jersey – Florida 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Montreal – Columbus 3:1 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 7:2 (kon.) | Chicago – Anaheim 7:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
7:3 (3:0, 3:2, 1:1)
Anaheim Ducks
Úterý 28.11.2017, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

55:47
    Vyloučeni jsou nakonec domácí Patrick Kane a hostující Nick Ritchie. Oba dva borci od arbitrů dostávají dvě minuty za sekání. Dnes podruhé tedy uvidíme hru ve čtyřech mužích na obou stranách.

41:57
    Navíc je tu další hostující přesilovka, na dvě minuty si musí jít sednout domácí hráč Ryan Hartman, provinil se podražením.

39:35
    Crawford má ještě jeden zákrok a následuje vyloučení. Anaheim Ducks si zahrají přesilovou hru poté, co bude muset na trestnou lavici za nedovolené bránění český bek Jan Rutta.

33:53
    Chicago si zahraje přesilovku čtyři na tři, jelikož Cam Fowler zasáhl soupeře holí do obličeje. Dobrá šance pro domácí na vstřelení šesté branky.

33:42
    Ve stejném čase se vylučuje na obou stranách. Domácí Richard Pánik si jde sednout za sekání, hostující Kevin Bieksa za hrubost.

22:16
    Podruhé v zápase uvidíme vyloučení a podruhé na straně Anaheim Ducks, Chicago jde do přesilovky. Menší trest za podražení je nucen odpykat Corey Perry, který si sedne za brankáře Johna Gibsona.

03:14
    Jako první si dnes zahrají přesilovku Chicago Blackhawks, Derek Grant musí jít na trestnou lavici za podražení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 9. Sharp (Hartman, DeBrincat), 17. DeBrincat (Schmaltz, Seabrook), 19. Saad (Rutta, Pánik), 25. Anisimov (Schmaltz, P. Kane), 28. DeBrincat (Hartman, Sharp), 35. DeBrincat (P. Kane, Keith), 46. Schmaltz (P. Kane, C. Murphy) – 27. Silfverberg, 30. Wagner (Cogliano, Silfverberg), 42. Wagner (H. Lindholm, N. Ritchie)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Franson, C. Murphy, Seabrook, Forsling, Rutta – Saad, J. Toews, Pánik – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Sharp, Hartman, DeBrincat – Bouma, Wingels, Hayden.
    Anaheim Ducks: Gibson (27. R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Vatanen, Bieksa, Montour, Holzer – N. Ritchie, D. Grant, Perry – Cogliano, Wagner, Silfverberg – L. Shaw, Vermette, Roy – Liambas, Rasmussen.

Rozhodčí: St. Laurent – McCauley – Wheler, Pancich

Diváci: 21 619