Saint-Étienne – Nantes 1:1 (kon.) | Caen – Lyon 1:2 (kon.) | Montpellier – Marseille 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:0)
FC Nantes
Neděle 03.12.2017, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

89
    Dabo při bránění Duboise nenápadně podrazil svého protihráče k zemi, avšak tento počin sudímu, respektive jeho asistentovi na čáře neunikl. Dabo vidí od sudího Letexiera žlutou kartu a Nantes navíc bude kopat přímý kop z nepříjemné pozice.

80
    Selnaes nutně potřeboval zastavit rychle pronikajícího Sala, který po důrazném kontaktu zezadu padá k zemi. Selnaes za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

73
    Awaziem u postranní čáry ostře sestřelil nově příchozího Rémyho Cabellu a okamžitě vidí od sudího žlutou kartu.

59
    Nedávno příchozí Lacroix to přehnal se svým důrazem při bránění hostujícího protiútoku a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

51
    První karta zápasu! Janko se přihnal příliš pozdě do souboje o míč a namísto vypíchnutí balónu přišlápl hostujícímu Bammouovi nohu. Následuje žlutá karta.

Petr Hluchý

Branky: 38. Pajot (Bamba) – 61. Sala

Karty:   51. Janko (SET), 59. Lacroix (SET), 80. Selnaes (SET), 89. Dabo (SET) – 73. Awaziem (NAT)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:11. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:10.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (56. Lacroix), M'Bengue – Dabo, Selnaes, Pajot – Bamba (79. Söderlund), Diony, Monnet-Paquet (69. Cabella).
    Náhradníci: Moulin – Hernani, Cabella, Dioussé, Lacroix, Maiga, Söderlund.

FC Nantes: Tătăruşanu – Dubois, Awaziem, Diego Carlos (46. Lucas Lima), Djidji – Thomasson, Rongier (46. N'Gom), A. Touré, El Ghanassy (75. Girotto) – Sala, Bammou.
    Náhradníci: Dupé – Lucas Lima, Girotto, Iloki, Moutoussamy, N'Gom, Pallois.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni