Feirense – Aves 0:1 (kon.) | Braga – FC Ferreira 3:0 (kon.) | Setúbal – Guimarães 1:2 (kon.)
CD Feirense
0:1 (0:0)
CD Aves
Neděle 03.12.2017, 17:00 • Estádio Marcolino Castro • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:00:46)

Sledovali jsme utkání mezi Feirense a Aves, které skončilo výhrou hostů 0:1, když se v 92. minutě trefil nově příchozí Falcone. Celý zápas ovlivnil Machado, který v 70. minutě dostal červenou kartu a od té doby bylo Feirense naprosto neškodné. Feirense klesá na patnácté místo, Aves stoupá až na jedenácté místo.

90+5

90+4
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Babanco, přichází José Valencia.

90+3
    Hosté nepouští Feirense k míči a přihrávají si na své útočné polovině.

90+2
    Aves se konečně dočkalo a může se soustředit pouze na bránění velice vydřeného gólu.
    90+1. Federico FALCONE - 0:1

90+1
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FEDERICO FALCONE, který dostal parádní přihrávku od Aranga, který se parádně uvolnil na pravém křídle.

90
    Rozhodčí Manuel Oliveiro se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Ani další útok Avesu neskončil nebezpečím. Caio si pomalu chystá míč na dalekonosný kop.

88
    Útočným faulem se provinil hostující Amilton, který to přehnal v napadání.

87
    Nepřesná přihrávka hostujícího Machada končí u Seca, který míč ihned odpaluje do bezpečí.

86
    K zajímavé střele se dostal domácí Etebo, nicméně Quim si připisuje další úspěšný zákrok.