Chabarovsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 2:1 (2:1 po s.n.)
Barys – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Jokerit 2:3 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:6 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Avangard Omsk
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 05.12.2017, 14:00 • Omsk Arena • KHL

62:29
    Oba kohouti následně dostávají pětiminutové tresty za bitku a v dnešním duelu je už neuvidíme.

57:37
    Síly na ledě se ovšem vyrovnají. Domácí totiž hráli v šesti a budou potrestání menším trestem za příliš mnoho hráčů.

55:48
    Velká možnost se rýsuje pro domácí celek. Pět minut za podražení totiž dostává hostující Nikita Trjamkin. Ten navíc inkasuje osobní trest do konce utkání za nemístné nesportovní chování.

35:44
    A tohle není vůbec dobré pro hosty. Nikita Trjamkin vzápětí posílá svůj celek do tří. Dostává totiž dvě minuty za sekání.

35:40
    Přesilovou hru si v druhé třetině zahraje také Omsk. Michal Čajkovský putuje za katr, kde si odsedí menší trest za držení.

32:10
    Vitalji Meňšikov posílá svůj celek znovu do čtyř. Domácí hráč totiž inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

13:53
    Anton Kovaljov je dalším hráčem, který je dnes vyloučen. Pro změnu si odsedí menší trest za sekání.

09:03
    A početní výhodu si vyzkouší i Jekatěrinburg. Andrej Stas již usedá na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za držení.

04:39
    Domácí si následně zahrají první přesilovou hru. Michal Čajkovský totiž dostává menší trest za držení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 26. Fisenko (Minejev, Fajzullin), rozh. náj. I. Michejev – 28. Čajkovský (King)