Sparta – Litvínov 3:6 (kon.) | Chomutov – Jihlava 4:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Plzeň 6:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 10.12.2017, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 30. kolo

50:13
    Z klubka těl v rohu nakonec jako vítěz vyjel i s pukem Dominik Pacovský, kterého vzápětí fauloval Čáslava. Domácí tým bude hrát přesilovku.

46:17
    Oldrich Kotvan je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

41:41
    Další vyloučení, tentokrát na straně Boleslavi, za vysokou hůl jde pykat Lukáš Žejdl.

40:59
    Tři čtvrtě minuty bude trvat další dvojnásobná přesilovka Bruslařů, na trestnou jde za hákování Sacha Treille.

39:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Čáslava – 2 min., nedovolené bránění).

37:53
    Domácí budou hrát ve čtyřech, za vyseknutí hole z rukou Berana jde na trestnou lavici Urban.

32:33
    Orsava se vrhl mezi tři hráče Dynama a došel si pro faul, za hákování jde pykat Sacha Treille. Domácí mají k dispozici docela dlouho přesilovku pět na tři.

31:47
    Početní výhodu si zahraje domácí tým, za krosček je na dvě minuty vyloučen Matěj Beran.

27:44
    Přesně ve chvíli, kdy vypršel Procházkův trest, je na straně domácích pískáno další provinění proti pravidlům. Urban si dle názoru sudích pomohl hákováním a je vyloučen na dvě minuty.

25:44
    Domácí tým je potrestán za hru v šesti, na trestnou lavici jde Martin Procházka.

13:19
    Poměr sil se na chviličku vyrovná, na dvě minuty je za hákování vyloučen Martin Kaut.

11:24
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Oldrich Kotvan – 2 min., vysoká hůl).

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 31. Urban (Kurka, V. Němec), 60. Kotvan (Žejdl), 64. Lenc (Němeček, V. Němec) – 40. Marosz (Rolinek, Trončinský), 46. P. Sýkora (Rolinek, Marosz)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krofta) – Hanzlík (C), Kurka, Němeček, Eminger, Kotvan, J. Říha, Hrdinka – Pacovský, Žejdl, Orsava – Lenc (A), P. Musil, Pabiška – Martin Procházka, P. Holík, Urban – T. Knotek, V. Němec, L. Volf.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Čáslava (A), Trončinský, Wishart, Cardwell, Mojžíš, Holland, Ščotka – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Treille, Poulíček, Perret – Beran, Dušek, M. Kaut – Vondráček, Bojko, J. Sýkora.

Rozhodčí: Hribik, Pražák – Jelínek, Komárek

Diváci: 3 094