Washington – Colorado 5:2 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 5:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:2 (kon.)
Columbus – Edmonton 2:7 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Tampa 0:3 (kon.)
Minnesota – Calgary 2:1 (2:1 po s.n.) | Chicago – Florida 3:2 (po pr.) | Vegas – Carolina 2:3 (1:2 po s.n.)
Chicago Blackhawks
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Florida Panthers
Středa 13.12.2017, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

57:07
    Tommy Wingels ještě dostal dvě minuty za sekání, zatímco brankář James Reimer za hrubost.

57:07
    Tommy Wingels a Jared McCann byli na obou stranách shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

47:27
    Nick Bjugstad dostal dvě minuty za podražení a Chicago má příležitost vyrovnat v přesilové hře.

36:29
    Ryan Hartman usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

34:24
    Alex Petrovic byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Chicago si zahraje druhou přesilovou hru.

19:08
    Vinnie Hinostroza dostal dvě minuty za vysokou hůl a Florida dohraje první třetinu v početní převaze.

09:43
    Vincent Trocheck dostal dvě minuty za hákování a Chicago si zahraje první přesilovou hru v zápase.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Saad (DeBrincat, J. Toews), 54. J. Toews (Saad, DeBrincat), 63. P. Kane (Anisimov) – 32. Bjugstad (Barkov, Pysyk), 44. J. McGinn (Trocheck)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, C. Murphy, Seabrook, Forsling, Rutta, Oesterle – Schmaltz, Sharp, DeBrincat – Anisimov, Bouma, J. Toews – Saad, Hartman, Hayden – Hinostroza, Wingels, P. Kane.
    Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Yandle, Ekblad, Petrovic, Pysyk, Matheson, Weegar – Sceviour, Huberdeau, Barkov – MacKenzie, Haley, Trocheck – Brickley, Bjugstad, Malgin – Dadonov, J. McGinn, McCann.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Ian Walsh. Čároví: Kiel Murchison, Bryan Pancich

Diváci: 21795