West Brom – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Bournemouth – Liverpool 0:4 (kon.)
AFC Bournemouth
0:4 (0:3)
Liverpool FC
Neděle 17.12.2017, 17:30 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 18. kolo

87
    Předchozí počin byl pro Phillipea Coutinha tím posledním. Nyní jde totiž na plac Danny Ings.

76
    Druhé střídání Liverpoolu. Roberto Firmino je nahrazen Dominicem Solankem.

71
    Zatímco se domácí chystají k rozehrání rohového kopu, Mohamed Salah míří na lavičku. Posledních dvacet minut zápasu odehraje Adam Lallana.

56
    A je tady poslední střídání Bournemouthu. Trávník opouští zdravotně indisponovaný Charlie Daniels, jenž své místo přenechal Stevemu Cookovi.

46
    Domácí jdou do druhé půle s další změnou v sestavě. Marca Pugha střídá Ryan Fraser.

31
    Je tady zmiňované střídání. Joshua King už zamířil do útrob stadiónu a nyní ho nahrazuje Junior Stanislas.

Lukáš Podleśny

Branky: 20. Coutinho (Robertson), 26. Lovren (Firmino), 44. M. Salah (Oxlade-Chamberlain), 66. Firmino (Coutinho)

Karty:   10. Aké (BTH) – 73. Lallana (LIV)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 5:10.
    AFC Bournemouth: Begović – A. Smith, Francis (C), Aké, Daniels (56. S. Cook) – Ibe, L. Cook, Surman, Pugh (46. Fraser) – J. King (31. Stanislas) – Defoe.
    Náhradníci: Boruc – S. Cook, Arter, Fraser, Gosling, Stanislas, Afobe.

Liverpool FC: Mignolet – Joe. Gomez, Lovren, Klavan, Robertson – Oxlade-Chamberlain, Henderson (C), Wijnaldum – M. Salah (71. Lallana), Firmino (76. Solanke), Coutinho (87. Ings).
    Náhradníci: Karius – Alexander-Arnold, Milner, Mané, Lallana, Solanke, Ings.

Rozhodčí: Marriner – Beck, Ledger